Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 140W209SWLW veiligheidsbehuizing voor tablets Wit 27,7 cm (10.9")
Artikelnummer
140W209SWLW
Login for pricing
Op voorraad
Compulocks 140W209SWLW, Wit, 27,7 cm (10.9"), Apple, iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777, 27,7 cm (10.9"), Aluminium, Staal
Compulocks 140W209SWLW veiligheidsbehuizing voor tablets Wit 27,7 cm (10.9") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 140W209SWLW |
|---|---|
| EAN | 0819472029064 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks 140W209SWLW. Kleur van het product: Wit, Maximale schermgrootte: 27,7 cm (10.9"), Merkcompatibiliteit: Apple. Breedte: 279,1 mm, Diepte: 21,5 mm, Hoogte: 191 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Slot type | Beveiligingsschroef |
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Wit |
| Compatibiliteit | iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Minimale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Maximale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Bedekte voorcamera | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Montagewijze | Vloer |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 279,1 mm |
| Diepte | 21,5 mm |
| Hoogte | 191 mm |
| Gewicht | 9,63 kg |
| Breedte van de standaard | 27,9 cm |
| Diepte van de standaard | 33,1 cm |
| Hoogte van de standaard | 105,4 cm |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal sleutels meegeleverd | 0 stuk(s) |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Slot type | Beveiligingsschroef |
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Wit |
| Compatibiliteit | iPad (10th gen.) 2022, A2757, A2777 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Minimale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Maximale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8301500000 |
You may also be interested in
| Product |
Compulocks 140W209SWLW veiligheidsbehu...
Login for pricing
|
New
Gamber-Johnson 7160-0818-04 veiligheid...
Login for pricing
|
Popular
Compulocks 140B830IPMSB veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
Hot Product
Compulocks PMIP109 veiligheidsbehuizin...
Login for pricing
|
Compulocks PowerMove VESA veiligheidsb...
Login for pricing
|
Bestseller
Compulocks 140B11GAPX9B veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
140W209SWLW
|
7160-0818-04
|
140B830IPMSB
|
PMIP109
|
PM01
|
140B11GAPX9B
|
| Merk |
Compulocks
|
Gamber-Johnson
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
| Kleur van het product |
White
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|





