Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 140B11GAPX9B veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 27,9 cm (11")
Artikelnummer
140B11GAPX9B
Login for pricing
Op voorraad
Compulocks 140B11GAPX9B, Zwart, 27,9 cm (11"), Samsung, Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230,..., 27,9 cm (11"), Staal
Compulocks 140B11GAPX9B veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 27,9 cm (11") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 140B11GAPX9B |
|---|---|
| EAN | 0810157340375 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks 140B11GAPX9B. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11"), Merkcompatibiliteit: Samsung. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Slot type | Sleutel |
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B |
| Materiaal | Staal |
| Minimale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Bedekte voorcamera | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Slot type | Sleutel |
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B |
| Materiaal | Staal |
| Minimale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Compulocks 140B11GAPX9B veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
Popular
Heckler Design H612-BG veiligheidsbehu...
Login for pricing
|
Compulocks 140B830IPMSB veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
Compulocks 140W209SWLW veiligheidsbehu...
Login for pricing
|
Hot Product
Compulocks 140B580APXB veiligheidsbehu...
Login for pricing
|
New
Compulocks 140B11GSWL9B veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
140B11GAPX9B
|
H612-BG
|
140B830IPMSB
|
140W209SWLW
|
140B580APXB
|
140B11GSWL9B
|
| Merk |
Compulocks
|
Heckler Design
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
White
|
Black
|
Black
|





