Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks PowerMove VESA veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 33 cm (13")
Artikelnummer
PM01
Login for pricing
Op voorraad
Compulocks PowerMove VESA, Zwart, 33 cm (13"), Apple, Universal - iPad, 17,8 cm (7"), Muur
Compulocks PowerMove VESA veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 33 cm (13") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | PM01 |
|---|---|
| EAN | 0819472029903 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks PowerMove VESA. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 33 cm (13"), Merkcompatibiliteit: Apple. Gewicht: 453,6 g. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort kabel | USB-C |
| Slot type | Hangslot |
| Powered USB | Ja |
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Universal - iPad |
| Minimale schermgrootte | 17,8 cm (7") |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Montagewijze | Muur |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Draadloos opladen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 453,6 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Soort kabel | USB-C |
| Slot type | Hangslot |
| Powered USB | Ja |
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Universal - iPad |
| Minimale schermgrootte | 17,8 cm (7") |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Compulocks PowerMove VESA veiligheidsb...
Login for pricing
|
New
Gamber-Johnson 7160-0818-04 veiligheid...
Login for pricing
|
Popular
Compulocks 140B830IPMSB veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
Compulocks 140W209SWLW veiligheidsbehu...
Login for pricing
|
Bestseller
Compulocks PMIP109 veiligheidsbehuizin...
Login for pricing
|
Hot Product
Compulocks PK01 veiligheidsbehuizing v...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
PM01
|
7160-0818-04
|
140B830IPMSB
|
140W209SWLW
|
PMIP109
|
PK01
|
| Merk |
Compulocks
|
Gamber-Johnson
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
White
|
Black
|
n.v.t.
|





