Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks PMIP109 veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 27,7 cm (10.9")
Artikelnummer
PMIP109
Login for pricing
Op voorraad
Compulocks PMIP109, Zwart, 27,7 cm (10.9"), Apple, iPad (10th gen.) | 10.9" | 2022 | A2757, A2777, Muur, USB-C
Compulocks PMIP109 veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 27,7 cm (10.9") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | PMIP109 |
|---|---|
| EAN | 0819472028661 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks PMIP109. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 27,7 cm (10.9"), Merkcompatibiliteit: Apple. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort kabel | USB-C |
| Slot type | Sleutel |
| Powered USB | Ja |
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad (10th gen.) | 10.9" | 2022 | A2757, A2777 |
| Maximale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Montagewijze | Muur |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Draadloos opladen | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Soort kabel | USB-C |
| Slot type | Sleutel |
| Powered USB | Ja |
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad (10th gen.) | 10.9" | 2022 | A2757, A2777 |
| Maximale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Compulocks PMIP109 veiligheidsbehuizin...
Login for pricing
|
New
Gamber-Johnson 7160-0818-04 veiligheid...
Login for pricing
|
Popular
Compulocks 140B830IPMSB veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
Compulocks 140W209SWLW veiligheidsbehu...
Login for pricing
|
Compulocks PowerMove VESA veiligheidsb...
Login for pricing
|
Hot Product
Compulocks PK01 veiligheidsbehuizing v...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
PMIP109
|
7160-0818-04
|
140B830IPMSB
|
140W209SWLW
|
PM01
|
PK01
|
| Merk |
Compulocks
|
Gamber-Johnson
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
White
|
Black
|
n.v.t.
|





