Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 140B580APXB veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 33 cm (13")
Artikelnummer
140B580APXB
Login for pricing
Op voorraad
Compulocks 140B580APXB, Zwart, 33 cm (13"), Microsoft, Surface Pro 9 | 13” | 2022 Surface Pro 10 | 13” | 2024 Surface Pro 11 | 13" | 2024 | A Copilot+ PC, 33 cm (13"), Staal
Compulocks 140B580APXB veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 33 cm (13") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 140B580APXB |
|---|---|
| EAN | 0810157340498 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks 140B580APXB. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 33 cm (13"), Merkcompatibiliteit: Microsoft. Aantal sleutels meegeleverd: 2 stuk(s), Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Slot type | Sleutel |
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Surface Pro 9 | 13” | 2022 Surface Pro 10 | 13” | 2024 Surface Pro 11 | 13" | 2024 | A Copilot+ PC |
| Materiaal | Staal |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Bedekte voorcamera | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Montagewijze | Vloer |
| Merkcompatibiliteit | Microsoft |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 stuk(s) |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Slot type | Sleutel |
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Surface Pro 9 | 13” | 2022 Surface Pro 10 | 13” | 2024 Surface Pro 11 | 13" | 2024 | A Copilot+ PC |
| Materiaal | Staal |
| Minimale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Compulocks 140B580APXB veiligheidsbehu...
Login for pricing
|
Popular
Heckler Design H612-BG veiligheidsbehu...
Login for pricing
|
Compulocks 140B830IPMSB veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
Bestseller
Compulocks 140B11GAPX9B veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
New
Compulocks 140W11GAPX9W veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
Compulocks 140W13APXW veiligheidsbehui...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
140B580APXB
|
H612-BG
|
140B830IPMSB
|
140B11GAPX9B
|
140W11GAPX9W
|
140W13APXW
|
| Merk |
Compulocks
|
Heckler Design
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
White
|
White
|





