Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink MD-AVBracket-S
Artikelnummer
3311110
Yealink MD-AVBracket-S is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 3311110 |
|---|---|
| EAN | 0841885129512 |
| Merk | Yealink |
| Availability | Y |
De MD-AVBracket-S is een speciale bevestigingsset voor de Yealink-videobar (A40 en SmartVision 40), waarmee deze moeiteloos aan de MeetingDisplay bevestigd kan worden. Dankzij de op maat gemaakte installatiestructuur is montage eenvoudig, zonder gedoe met boren in de muur. Schroef vast, hang op, en de meetingbar en display zijn klaar voor gebruik!
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Montagebeugel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 84,5 mm |
| Hoogte | 149 mm |
| Gewicht | 676 g |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 190 mm |
| Gewicht verpakking | 812 g |
You may also be interested in
| Product |
Yealink MD-AVBracket-S
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech MeetUp Verlengkabel Zwart
Login for pricing
|
Hot Product
HP Poly G7500 Wall Mount
Login for pricing
|
AVer 0412S511-AR9 accessoire voor vide...
Login for pricing
|
Popular
Logitech Witte deelknop voor de Scribe...
Login for pricing
|
New
Jabra 14307-58 accessoire voor videoco...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
3311110
|
993-001391
|
2200-85920-001
|
0412S511-AR9
|
952-000106
|
14307-58
|
| Merk |
Yealink
|
LOGITECH
|
HP Poly
|
AVer
|
LOGITECH
|
JABRA
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
White
|
Black
|
| Type product |
n.v.t.
|
Expansion cable
|
n.v.t.
|
Remote control
|
Remote control
|
Table mount
|





