Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech MeetUp Verlengkabel Zwart
Artikelnummer
993-001391
Logitech MeetUp Verlengkabel Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 993-001391 |
|---|---|
| EAN | 5099206074859 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Logitech MeetUp. Type product: Verlengkabel, Kleur van het product: Zwart, Snoerlengte: 5 m. (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht: 2,88 kg, (Buitenste) hoofdverpakking lengte: 376 mm, (Buitenste) hoofdverpakking breedte: 214 mm. Breedte verpakking: 30,5 mm, Diepte verpakking: 200 mm, Hoogte verpakking: 207 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Verlengkabel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 5 m |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Energie | |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 376 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 223 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,88 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 214 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 30,5 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 207 mm |
| Gewicht verpakking | 213,6 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Logitech MeetUp Verlengkabel Zwart
Login for pricing
|
Hot Product
HP Poly G7500 Wall Mount
Login for pricing
|
AVer 0412S511-AR9 accessoire voor vide...
Login for pricing
|
Popular
Logitech Witte deelknop voor de Scribe...
Login for pricing
|
New
Jabra 14307-58 accessoire voor videoco...
Login for pricing
|
Barco R8787714K accessoire voor videoc...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
993-001391
|
2200-85920-001
|
0412S511-AR9
|
952-000106
|
14307-58
|
R8787714K
|
| Merk |
LOGITECH
|
HP Poly
|
AVer
|
LOGITECH
|
JABRA
|
Barco
|
| Kleur van het product |
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
White
|
Black
|
Black
|
| Type product |
Expansion cable
|
n.v.t.
|
Remote control
|
Remote control
|
Table mount
|
Privacy cover
|





