Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Spigen Rugged Armor Pro Hoes(je) Zwart Thermoplastic polyurethaan (TPU)
Artikelnummer
ACS08604
Login for pricing
Op voorraad
Spigen Rugged Armor Pro, Hoes(je), Smartwatch, Zwart, Apple, Apple Watch 10 (46mm), Thermoplastic polyurethaan (TPU)
Spigen Rugged Armor Pro Hoes(je) Zwart Thermoplastic polyurethaan (TPU) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Slimme draagbare accessoires
| Artikelnummer | ACS08604 |
|---|---|
| EAN | 8809971234481 |
| Merk | Spigen |
| Availability | Y |
Spigen Rugged Armor Pro. Type product: Hoes(je), Compatibele apparaattype: Smartwatch, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 117,6 mm, Diepte: 47,7 mm, Hoogte: 171,7 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibele apparaattype | Smartwatch |
| Type product | Hoes(je) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Kleurnaam | Matte Black |
| Compatibiliteit | Apple Watch 10 (46mm) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 117,6 mm |
| Diepte | 47,7 mm |
| Hoogte | 171,7 mm |
| Gewicht | 31,1 g |
| Gewicht verpakking | 45,3 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Spigen Rugged Armor Pro Hoes(je) Zwart...
Login for pricing
|
Popular
Samsung GH98-39001B slimme draagbare a...
Login for pricing
|
Recommended
OtterBox Eclipse Apple Watch Series 8...
Login for pricing
|
New
Spigen 600WB24980 slimme draagbare acc...
Login for pricing
|
Spigen Rugged Armor Hoes(je) Khaki The...
Login for pricing
|
Hot Product
Spigen ACS05917 slimme draagbare acces...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ACS08604
|
GH98-39001B
|
77-90545
|
600WB24980
|
ACS05915
|
ACS05917
|
| Merk |
Spigen
|
Samsung
|
OTTERBOX
|
Spigen
|
Spigen
|
Spigen
|
| Kleur van het product |
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
Khaki
|
Transparent
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type product |
Case
|
Buckle
|
Case
|
Band
|
Case
|
Case
|
| Compatibele apparaattype |
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|





