Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Spigen Rugged Armor Hoes(je) Khaki Thermoplastic polyurethaan (TPU)
Artikelnummer
ACS05915
Login for pricing
Op voorraad
Spigen Rugged Armor, Hoes(je), Smartwatch, Khaki, Apple, Apple Watch Ultra (49mm), Thermoplastic polyurethaan (TPU)
Spigen Rugged Armor Hoes(je) Khaki Thermoplastic polyurethaan (TPU) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Slimme draagbare accessoires
| Artikelnummer | ACS05915 |
|---|---|
| EAN | 8809896742733 |
| Merk | Spigen |
| Availability | Y |
Spigen Rugged Armor. Type product: Hoes(je), Compatibele apparaattype: Smartwatch, Kleur van het product: Khaki. Breedte: 50 mm, Diepte: 174 mm, Lengte: 116 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibele apparaattype | Smartwatch |
| Type product | Hoes(je) |
| Kleur van het product | Khaki |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Gesp kleur | Khaki |
| Compatibiliteit | Apple Watch Ultra (49mm) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 174 mm |
| Gewicht | 31 g |
| Gewicht verpakking | 31 g |
| Lengte | 116 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Spigen Rugged Armor Hoes(je) Khaki The...
Login for pricing
|
Popular
Samsung GH98-39001B slimme draagbare a...
Login for pricing
|
Recommended
OtterBox Eclipse Apple Watch Series 8...
Login for pricing
|
New
Spigen 600WB24980 slimme draagbare acc...
Login for pricing
|
Spigen ProFlex EZ Fit Schermbeschermer...
Login for pricing
|
Hot Product
Spigen ACS05917 slimme draagbare acces...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ACS05915
|
GH98-39001B
|
77-90545
|
600WB24980
|
AFL01220
|
ACS05917
|
| Merk |
Spigen
|
Samsung
|
OTTERBOX
|
Spigen
|
Spigen
|
Spigen
|
| Kleur van het product |
Khaki
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
Transparent
|
Transparent
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type product |
Case
|
Buckle
|
Case
|
Band
|
Screen protector
|
Case
|
| Compatibele apparaattype |
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|





