Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Spigen Rugged Armor Hoes(je) Zwart
Artikelnummer
ACS05456
Login for pricing
Op voorraad
Spigen Rugged Armor, Hoes(je), Smartwatch, Zwart, Apple, Apple Watch Ultra, Krasbestendig, Schokbestendig
Spigen Rugged Armor Hoes(je) Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Slimme draagbare accessoires
| Artikelnummer | ACS05456 |
|---|---|
| EAN | 8809811868753 |
| Merk | Spigen |
| Availability | Y |
Spigen Rugged Armor. Type product: Hoes(je), Compatibele apparaattype: Smartwatch, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 49 mm, Diepte: 14 mm, Hoogte: 55 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibele apparaattype | Smartwatch |
| Type product | Hoes(je) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Compatibiliteit | Apple Watch Ultra |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 49 mm |
| Diepte | 14 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Spigen Rugged Armor Hoes(je) Zwart
Login for pricing
|
Popular
Samsung GH98-39001B slimme draagbare a...
Login for pricing
|
Bestseller
OtterBox Exo Edge Series voor Appe Wat...
Login for pricing
|
Hot Product
OtterBox Exo Edge Series voor Appe Wat...
Login for pricing
|
OtterBox Exo Edge Hoes(je) Transparant...
Login for pricing
|
Recommended
OtterBox Eclipse Apple Watch Series 8...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ACS05456
|
GH98-39001B
|
77-87551
|
77-87562
|
77-90794
|
77-90545
|
| Merk |
Spigen
|
Samsung
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
| Kleur van het product |
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Transparent
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type product |
Case
|
Buckle
|
Case
|
Case
|
Case
|
Case
|
| Compatibele apparaattype |
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|





