Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
OtterBox Exo Edge Hoes(je) Transparant Polycarbonaat (PC), Thermoplastische elastomeer (TPE)
Artikelnummer
77-90794
Login for pricing
Op voorraad
OtterBox Exo Edge, Hoes(je), Smartwatch, Transparant, Apple, Apple Watch Series 8 (41mm), Apple Watch Series 7 (41mm), Polycarbonaat (PC), Thermoplastische elastomeer (TPE)
OtterBox Exo Edge Hoes(je) Transparant Polycarbonaat (PC), Thermoplastische elastomeer (TPE) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Slimme draagbare accessoires
| Artikelnummer | 77-90794 |
|---|---|
| EAN | 0840304709335 |
| Merk | OTTERBOX |
| Availability | Y |
OtterBox Exo Edge. Type product: Hoes(je), Compatibele apparaattype: Smartwatch, Kleur van het product: Transparant. Breedte: 39,1 mm, Diepte: 45,2 mm, Hoogte: 12,1 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibele apparaattype | Smartwatch |
| Type product | Hoes(je) |
| Kleur van het product | Transparant |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Materiaal | Polycarbonaat (PC), Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Veiligheidsfunties | Stootbestendig |
| Compatibiliteit | Apple Watch Series 8 (41mm), Apple Watch Series 7 (41mm) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 39,1 mm |
| Diepte | 45,2 mm |
| Hoogte | 12,1 mm |
| Gewicht | 3,47 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
OtterBox Exo Edge Hoes(je) Transparant...
Login for pricing
|
Popular
Samsung GH98-39001B slimme draagbare a...
Login for pricing
|
Bestseller
OtterBox Exo Edge Series voor Appe Wat...
Login for pricing
|
Hot Product
OtterBox Exo Edge Series voor Appe Wat...
Login for pricing
|
Ultron wStand 2 Horlogestandaard Beige...
Login for pricing
|
New
OtterBox Watch Bumper Opbergtas Zwart,...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
77-90794
|
GH98-39001B
|
77-87551
|
77-87562
|
180301
|
77-89626
|
| Merk |
OTTERBOX
|
Samsung
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
Ultron
|
OTTERBOX
|
| Kleur van het product |
Transparent
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Beige
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Fitbit
|
| Type product |
Case
|
Buckle
|
Case
|
Case
|
Watch stand
|
Case
|
| Compatibele apparaattype |
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|





