Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Spigen Liquid Air Hoes(je) Zwart Thermoplastic polyurethaan (TPU)
Artikelnummer
ACS11222
Login for pricing
Op voorraad
Spigen Liquid Air, Hoes(je), Smartwatch, Zwart, Google, Pixel Watch 4 (45mm), Thermoplastic polyurethaan (TPU)
Spigen Liquid Air Hoes(je) Zwart Thermoplastic polyurethaan (TPU) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Slimme draagbare accessoires
| Artikelnummer | ACS11222 |
|---|---|
| EAN | 8800337243536 |
| Merk | Spigen |
| Availability | Y |
Spigen Liquid Air. Type product: Hoes(je), Compatibele apparaattype: Smartwatch, Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 22,7 g, Gewicht verpakking: 39,7 g. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibele apparaattype | Smartwatch |
| Type product | Hoes(je) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Compatibiliteit | Pixel Watch 4 (45mm) |
| Belichting | Nee |
| Patroon | Geen patroon |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 22,7 g |
| Gewicht verpakking | 39,7 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Spigen Liquid Air Hoes(je) Zwart Therm...
Login for pricing
|
Popular
Samsung GH98-39001B slimme draagbare a...
Login for pricing
|
Bestseller
OtterBox Exo Edge Series voor Appe Wat...
Login for pricing
|
OtterBox Exo Edge Series voor Appe Wat...
Login for pricing
|
OtterBox Exo Edge Hoes(je) Transparant...
Login for pricing
|
Recommended
OtterBox Eclipse Apple Watch Series 8...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
ACS11222
|
GH98-39001B
|
77-87551
|
77-87562
|
77-90794
|
77-90545
|
| Merk |
Spigen
|
Samsung
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
OTTERBOX
|
| Kleur van het product |
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Transparent
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Google
|
Samsung
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Type product |
Case
|
Buckle
|
Case
|
Case
|
Case
|
Case
|
| Compatibele apparaattype |
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|
Smartwatch
|





