Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2
Artikelnummer
910-006638
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Muizen
| Artikelnummer | 910-006638 |
|---|---|
| EAN | 5099206104549 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
G PRO X SUPERLIGHT 2 LIGHTSPEED GAMING MOUSE WHITE 2.4GHZ N/A EER2-933 933
| Muis | |
|---|---|
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 5 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Versnelling (max) | 40 G |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 32000 DPI |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Stemmingsrato | 2000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Responstijd | 0,5 ms |
| Type beeldsensor | HERO 2 |
| Trackingsnelheid muis | 500 ips |
| Invoerapparaat | |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 5 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Versnelling (max) | 40 G |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 32000 DPI |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Stemmingsrato | 2000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Responstijd | 0,5 ms |
| Type beeldsensor | HERO 2 |
| Design | |
| Voet materiaal | Polytetrafluoroethyleen (PTFE) |
| Kleur van het product | Wit |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Energie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 290 mAh |
| Stroombron | Batterijen |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Oplaadbaar | Ja |
| Levensduur accu/batterij | 95 uur |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 63,5 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Gewicht | 60 g |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Breedte verpakking | 68 mm |
| Diepte verpakking | 115 mm |
| Hoogte verpakking | 172 mm |
| Gewicht verpakking | 371 g |
| Adapter inbegrepen | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Technische details | |
| Verpakkingsinhoud | PRO X SUPERLIGHT 2 draadloze gamingmuis USB LIGHTSPEED-adapter Oplaad-/gegevenskabel van USB-A naar USB-C Bereikvergroter voor adapter Optionele griptape Optioneel klepje met voetje van PTFE Handleiding |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Verpakkingsinhoud | PRO X SUPERLIGHT 2 draadloze gamingmuis USB LIGHTSPEED-adapter Oplaad-/gegevenskabel van USB-A naar USB-C Bereikvergroter voor adapter Optionele griptape Optioneel klepje met voetje van PTFE Handleiding |
| Stemmingsrato | 2000 Hz |
| Responstijd | 0,5 ms |
| Minimale systeemeisen | Pc met Windows 10 of later en een USB 2.0-poort Internettoegang voor Logitech G HUB-software1 |
| Gewicht | 60 g |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen Oyster Wired mouse
Login for pricing
|
Popular
Logitech MX Master 2S Wireless Mouse m...
Login for pricing
|
New
Microsoft Arc muis Kantoor Ambidextrou...
Login for pricing
|
Recommended
Evoluent VM4RM muis Rechtshandig Bluet...
Login for pricing
|
Logitech G 910-005272 muis Gamen Ambid...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
910-006638
|
BNEOYM
|
910-005139
|
ELG-00002
|
VM4RM
|
910-005272
|
| Merk |
LOGITECH
|
BakkerElkhuizen
|
LOGITECH
|
Microsoft
|
Evoluent
|
LOGITECH
|
| Aantal knoppen |
5
|
5
|
7
|
2
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
Optical
|
Laser
|
Laser
|
BlueTrack
|
Optical
|
Optical
|
| Bedoeld voor |
Gaming
|
Office
|
Office
|
Office
|
n.v.t.
|
Gaming
|
| Aansluiting |
RF Wireless
|
USB Type-A
|
RF Wireless + Bluetooth
|
Bluetooth
|
Bluetooth
|
RF Wireless
|
| Scroll type |
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Touch
|
Wheel
|
Wheel
|





