Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech G 910-005272 muis Gamen Ambidextrous RF Draadloos Optisch 25600 DPI
Artikelnummer
910-005272
Logitech G 910-005272 muis Gamen Ambidextrous RF Draadloos Optisch 25600 DPI is te bestellen in veelvoud van 1
- De PRO draadloze gaming-muis is in twee jaar ontworpen met directe input van professionele e-sports gamers, en ontworpen voor extreme prestaties met de nieuwste en meest geavanceerde technologieën
- LIGHTSPEED zorgt voor professionele draadloze prestaties, zonder de beperkingen van vertraging, verbinding en kabels, en zorgt voor een vaste en supersnelle rapportagesnelheid van 1 ms
- PRO Draadloze gaming-muis heeft de nieuwste HERO sensor, een nieuwe en herontworpen lens en een geüpdatet ultra-precies tracking-algoritme dat is ontworpen zonder vertraging, versnelling of filtering
- Innovatief endoskelet-ontwerp met ultra-dun omhulsel zorgt voor een gaming-muis die ongeloofelijk sterk is en steun biedt met een lichtgewicht body, met meer energie-efficiëntie dankzij HERO
- De ergonomisch ontworpen, tweehandige vorm is supercomfortabel, makkelijk te bewegen en nauwkeurig te bedienen; verwijderbare linker- en rechterknoppen zorgen dat de PRO Draadloos echt tweehandig is
- Next-gen sensor: Met het vermogen bewegingen op submicron niveau te detecteren, kan de sensor bewegingen van minder dan éénmiljoenste van een meter met uiterste precisie volgen
Categorie: Muizen
| Artikelnummer | 910-005272 |
|---|---|
| EAN | 5099206077355 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Na een ontwerpproces van ruim 2 jaar met bijdragen van vele professionele eSports-spelers levert de draadloze PRO-gamingmuis nu extreme prestaties volgens de strikte standaarden van 's werelds beste eSports-professionals. De draadloze PRO-gamingmuis is ontworpen voor extreme prestaties en omvat de nieuwste, meest geavanceerde technologieën.
Dankzij de LIGHTSPEED-technologie overwint PRO Wireless de beperkingen van vertraging, connectiviteit en energie om een ongelooflijk betrouwbare en supersnelle verbinding met een rapportagesnelheid van 1 ms te bieden. De draadloze PRO-gamingmuis is ook uitgerust met de nieuwste versie van de HERO-sensor, onze optische sensor van de volgende generatie die de beste prestaties en hoogste efficiëntie neerzet.
Dankzij de LIGHTSPEED-technologie overwint PRO Wireless de beperkingen van vertraging, connectiviteit en energie om een ongelooflijk betrouwbare en supersnelle verbinding met een rapportagesnelheid van 1 ms te bieden. De draadloze PRO-gamingmuis is ook uitgerust met de nieuwste versie van de HERO-sensor, onze optische sensor van de volgende generatie die de beste prestaties en hoogste efficiëntie neerzet.
| Muis | |
|---|---|
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Versnelling (max) | 40 G |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 50 |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Bewegingsresolutie | 25600 DPI |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Responstijd | 1 ms |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Trackingsnelheid muis | 400 ips |
| Invoerapparaat | |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Versnelling (max) | 40 G |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Bewegingsresolutie | 25600 DPI |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Responstijd | 1 ms |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Design | |
| Voet materiaal | Polytetrafluoroethyleen (PTFE) |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Verlichtingskleuren aantal | 16800000 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Belichting | Ja |
| Type verlichting | LED |
| Ergonomie | |
| Muisvoetjes duurzaamheid | 250 km |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 50 |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Energie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 240 mAh |
| Stroombron | Batterijen |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Levensduur accu/batterij | 60 uur |
| Charging port type | Micro-USB Type-B |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 63,5 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Gewicht | 80 g |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Breedte verpakking | 68 mm |
| Diepte verpakking | 115 mm |
| Hoogte verpakking | 172 mm |
| Gewicht verpakking | 371 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Technische details | |
| Sensor | HERO |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 0,9 Wh |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 147 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 244 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 188 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,65 kg |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060773510 |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 17664 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 36480 stuk(s) |
| Producten per pallet | 800 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| Overige specificaties | |
| Stemmingsrato | 1000 Hz |
| Responstijd | 1 ms |
| Minimale systeemeisen | – USB-poort – Windows 7 of later, macOS 10.11 of later of Chrome OS – Internettoegang voor softwaredownloads |
| Gewicht | 80 g |
| Producten per pallet | 800 stuk(s) |
| Sensor | HERO |
You may also be interested in
| Product |
Logitech G 910-005272 muis Gamen Ambid...
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen Oyster Wired mouse
Login for pricing
|
Popular
Logitech MX Master 2S Wireless Mouse m...
Login for pricing
|
Microsoft Arc muis Kantoor Ambidextrou...
Login for pricing
|
Bestseller
Evoluent VM4RM muis Rechtshandig Bluet...
Login for pricing
|
New
Logitech MX Master 2S Wireless Mouse m...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
910-005272
|
BNEOYM
|
910-005139
|
ELG-00002
|
VM4RM
|
910-005966
|
| Merk |
LOGITECH
|
BakkerElkhuizen
|
LOGITECH
|
Microsoft
|
Evoluent
|
LOGITECH
|
| Aantal knoppen |
n.v.t.
|
5
|
7
|
2
|
n.v.t.
|
7
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
Optical
|
Laser
|
Laser
|
BlueTrack
|
Optical
|
Laser
|
| Bedoeld voor |
Gaming
|
Office
|
Office
|
Office
|
n.v.t.
|
Office
|
| Aansluiting |
RF Wireless
|
USB Type-A
|
RF Wireless + Bluetooth
|
Bluetooth
|
Bluetooth
|
RF Wireless + Bluetooth
|
| Scroll type |
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Touch
|
Wheel
|
Wheel
|





