Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Logitech G G440
Artikelnummer
943-000792
Login for pricing
Op voorraad
Logitech G G440, Zwart, Monochromatisch, Rubber, Anti- slip grondvlak, Game-muismat
Logitech G G440 is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Muismatten
| Artikelnummer | 943-000792 |
|---|---|
| EAN | 5099206104396 |
| Merk | LOGITECH |
| Availability | Y |
Logitech G G440. Breedte: 340 mm, Diepte: 280 mm. Kleur van het product: Zwart, Oppervlakte kleur: Monochromatisch, Materiaal: Rubber, Anti- slip grondvlak, Game-muismat
| Design | |
|---|---|
| Game-muismat | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Rubber |
| Prestatie | |
| Game-muismat | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Rubber |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| Oppervlaktekleur | Textiel |
| Ergonomie | |
| Polssteun | Nee |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 318 mm |
| Diepte verpakking | 343 mm |
| Hoogte verpakking | 5 mm |
| Gewicht verpakking | 370 g |
| Breedte | 340 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Gewicht | 229 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 318 mm |
| Diepte verpakking | 343 mm |
| Hoogte verpakking | 5 mm |
| Gewicht verpakking | 370 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Muismat Handleiding |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 90 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 365 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 370 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,4 kg |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Logitech G G440
Login for pricing
|
Kensington Duo Gel Mouse Pad Wave - Li...
Login for pricing
|
New
Kensington Muismat met gel
Login for pricing
|
Popular
Kensington Muismat met gel, in hoogte...
Login for pricing
|
Kensington Muismat met Duo Gel
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen The Egg Ergo Mouse Pad
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
943-000792
|
62399
|
62386
|
57711
|
62402
|
BNEEMP
|
| Merk |
LOGITECH
|
KENSINGTON
|
KENSINGTON
|
KENSINGTON
|
KENSINGTON
|
BakkerElkhuizen
|
| Kleur van het product |
Black
|
Grey
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|





