Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Kensington Muismat met gel
Artikelnummer
62386
Kensington Muismat met gel is te bestellen in veelvoud van 1
- Combinatie van zwarte muismat en polssteun met gelvulling
- Gelkussen volgt de natuurlijke curve van uw pols en hand zodat u comfortabel kunt werken
- Ventilatiekanaal tussen de 2 polsstuendelen zorgt ervoor dat uw polsen en handen koel en droog blijven
Categorie: Muismatten
| Artikelnummer | 62386 |
|---|---|
| EAN | 0636638006307 |
| Merk | KENSINGTON |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Polssteun tilt uw polsen op zodat u in een ergonomisch gezonde houding werkt
| Design | |
|---|---|
| Game-muismat | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Gel |
| Prestatie | |
| Game-muismat | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Polssteun | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Gel |
| Ergonomie | |
| Polssteun | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 270 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Nettogewicht pallet | 186,9 kg |
| Producten per pallet (EU) | 324 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 119,4 cm |
| Pallet brutogewicht | 186,9 kg |
| Nettogewicht pallet | 186,9 kg |
| Producten per pallet (EU) | 324 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Kensington Muismat met gel
Login for pricing
|
Kensington Duo Gel Mouse Pad Wave - Li...
Login for pricing
|
Bestseller
Kensington Muismat met gel, in hoogte...
Login for pricing
|
Kensington Muismat met Duo Gel
Login for pricing
|
BakkerElkhuizen The Egg Ergo Mouse Pad
Login for pricing
|
New
Kensington SmartFit Mouse Pad
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
62386
|
62399
|
57711
|
62402
|
BNEEMP
|
K55793EU
|
| Merk |
KENSINGTON
|
KENSINGTON
|
KENSINGTON
|
KENSINGTON
|
BakkerElkhuizen
|
KENSINGTON
|
| Kleur van het product |
Black
|
Grey
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|





