Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MSP7814 transfer roll Roller
Artikelnummer
MSP7814
Login for pricing
Op voorraad
CoreParts MSP7814, Roller, Laser, Zwart, FS-4200DN, FS-4100DN, FS-4300DN, China, 302 mm
CoreParts MSP7814 transfer roll Roller is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Transfer rollers
| Artikelnummer | MSP7814 |
|---|---|
| EAN | 5712505268728 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts MSP7814. Soort: Roller, Printtechnologie: Laser, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 302 mm, Diepte: 48 mm, Hoogte: 46 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 302 mm, Diepte verpakking: 48 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Roller |
| Printtechnologie | Laser |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | FS-4200DN, FS-4100DN, FS-4300DN |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 46 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Breedte | 302 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 98 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 302 mm |
| Diepte verpakking | 48 mm |
| Hoogte verpakking | 46 mm |
| Printtechnologie | |
|---|---|
| Printtechnologie | Laser |
| Technische details | |
| Soort | Roller |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | FS-4200DN, FS-4100DN, FS-4300DN |
| Gewicht verpakking | 98 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP7814 transfer roll Roller
Login for pricing
|
CoreParts MSP4398 transfer roll Roller
Login for pricing
|
CoreParts MSP0062 transfer roll
Login for pricing
|
CoreParts MSP2429 transfer roll Tray
Login for pricing
|
CoreParts MSP2489 transfer roll Roller
Login for pricing
|
Popular
CoreParts MSP2736 transfer roll Roller
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MSP7814
|
MSP4398
|
MSP0062
|
MSP2429
|
MSP2489
|
MSP2736
|
| Merk |
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|





