Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MSP4398 transfer roll Roller
Artikelnummer
MSP4398
Login for pricing
Op voorraad
CoreParts MSP4398, Roller, Laser, Zwart, Kyocera Laser FS-2020, FS-3900DN, FS-2000D / DN, FS-4000DN, FS-3920DN, FS-1300DN, FS-2020D,..., China, 81 mm
CoreParts MSP4398 transfer roll Roller is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Transfer rollers
| Artikelnummer | MSP4398 |
|---|---|
| EAN | 5704327831013 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts MSP4398. Soort: Roller, Printtechnologie: Laser, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 81 mm, Diepte: 62 mm, Hoogte: 34 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 81 mm, Diepte verpakking: 62 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Roller |
| Printtechnologie | Laser |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Kyocera Laser FS-2020, FS-3900DN, FS-2000D / DN, FS-4000DN, FS-3920DN, FS-1300DN, FS-2020D, FS-1350DN, FS-4020DN, FS-2020DN, FS-2000, FS-3920 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 34 mm |
| Gewicht | 20 g |
| Breedte | 81 mm |
| Diepte | 62 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 52 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 81 mm |
| Diepte verpakking | 62 mm |
| Hoogte verpakking | 34 mm |
| Printtechnologie | |
|---|---|
| Printtechnologie | Laser |
| Technische details | |
| Soort | Roller |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Kyocera Laser FS-2020, FS-3900DN, FS-2000D / DN, FS-4000DN, FS-3920DN, FS-1300DN, FS-2020D, FS-1350DN, FS-4020DN, FS-2020DN, FS-2000, FS-3920 |
| Gewicht verpakking | 52 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP4398 transfer roll Roller
Login for pricing
|
CoreParts MSP0062 transfer roll
Login for pricing
|
CoreParts MSP2429 transfer roll Tray
Login for pricing
|
Popular
CoreParts MSP2736 transfer roll Roller
Login for pricing
|
New
CoreParts MSP4700 transfer roll adapter
Login for pricing
|
CoreParts MSP6632 transfer roll Roller
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MSP4398
|
MSP0062
|
MSP2429
|
MSP2736
|
MSP4700
|
MSP6632
|
| Merk |
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|





