Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MSP6632 transfer roll Roller
Artikelnummer
MSP6632
Login for pricing
Op voorraad
CoreParts MSP6632, Roller, Laser, LaserJet Pro P1102, China, 316 mm, 49 mm
CoreParts MSP6632 transfer roll Roller is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Transfer rollers
| Artikelnummer | MSP6632 |
|---|---|
| EAN | 5712505565759 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts MSP6632. Soort: Roller, Printtechnologie: Laser, Compatibiliteit: LaserJet Pro P1102. Breedte: 316 mm, Diepte: 49 mm, Hoogte: 47 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 316 mm, Diepte verpakking: 49 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Roller |
| Printtechnologie | Laser |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | LaserJet Pro P1102 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 47 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Breedte | 316 mm |
| Diepte | 49 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 256 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 316 mm |
| Diepte verpakking | 49 mm |
| Hoogte verpakking | 47 mm |
| Printtechnologie | |
|---|---|
| Printtechnologie | Laser |
| Technische details | |
| Soort | Roller |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | LaserJet Pro P1102 |
| Gewicht verpakking | 256 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP6632 transfer roll Roller
Login for pricing
|
CoreParts MSP4398 transfer roll Roller
Login for pricing
|
CoreParts MSP0021 transfer roll
Login for pricing
|
CoreParts MSP2428 transfer roll Roller
Login for pricing
|
CoreParts MSP2429 transfer roll Tray
Login for pricing
|
Popular
CoreParts MSP1066 transfer roll Invoer...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MSP6632
|
MSP4398
|
MSP0021
|
MSP2428
|
MSP2429
|
MSP1066
|
| Merk |
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|





