Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MSP3685N transfer roll Roller
Artikelnummer
MSP3685N
Login for pricing
Op voorraad
CoreParts MSP3685N, Roller, Laser, LaserJet P2035, P2055, Pro 400 M401, Pro 400 M425, China, 316 mm, 50 mm
CoreParts MSP3685N transfer roll Roller is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Transfer rollers
| Artikelnummer | MSP3685N |
|---|---|
| EAN | 5712505343913 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts MSP3685N. Soort: Roller, Printtechnologie: Laser, Compatibiliteit: LaserJet P2035, P2055, Pro 400 M401, Pro 400 M425. Breedte: 316 mm, Diepte: 50 mm, Hoogte: 47 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 316 mm, Diepte verpakking: 50 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Roller |
| Printtechnologie | Laser |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | LaserJet P2035, P2055, Pro 400 M401, Pro 400 M425 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 47 mm |
| Gewicht | 240 g |
| Breedte | 316 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 338 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 316 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Hoogte verpakking | 47 mm |
| Printtechnologie | |
|---|---|
| Printtechnologie | Laser |
| Technische details | |
| Soort | Roller |
| Land van herkomst | China |
| Compatibiliteit | LaserJet P2035, P2055, Pro 400 M401, Pro 400 M425 |
| Gewicht verpakking | 338 g |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
You may also be interested in
| Product |
Popular
CoreParts MSP3685N transfer roll Roller
Login for pricing
|
CoreParts MSP4398 transfer roll Roller
Login for pricing
|
CoreParts MSP0062 transfer roll
Login for pricing
|
CoreParts MSP2429 transfer roll Tray
Login for pricing
|
CoreParts MSP2736 transfer roll Roller
Login for pricing
|
New
CoreParts MSP4700 transfer roll adapter
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MSP3685N
|
MSP4398
|
MSP0062
|
MSP2429
|
MSP2736
|
MSP4700
|
| Merk |
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|





