Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MSP341004 transfer roll Roller
Artikelnummer
MSP341004
Login for pricing
Op voorraad
CoreParts MSP341004, Roller, Laser, Zwart, ECOSYS M2030 dn ECOSYS M2040 dn ECOSYS M2030 dn ECOSYS M2530 dn ECOSYS M6026 cdn ECOSYS M6026 cidn..., China, 73 mm
CoreParts MSP341004 transfer roll Roller is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Transfer rollers
| Artikelnummer | MSP341004 |
|---|---|
| EAN | 5706998536051 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts MSP341004. Soort: Roller, Printtechnologie: Laser, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 73 mm, Diepte: 73 mm, Hoogte: 29 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 73 mm, Diepte verpakking: 73 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Roller |
| Printtechnologie | Laser |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | ECOSYS M2030 dn ECOSYS M2040 dn ECOSYS M2030 dn ECOSYS M2530 dn ECOSYS M6026 cdn ECOSYS M6026 cidn ECOSYS M6526 cdn ECOSYS M6526 cidn FS-C2026 FS-C2026MFP FS-C2026MFP+ FS-C2126 FS-C2126MFP FS-C2126MFP+ KM-2560 KM-1510 FS-1035MFP FS-1035MFP/DP FS-1135MFP KM-1810 FS-1024 FS-1024MFP FS-1124MFP TASKalfa 2550Ci TASKalfa 266ci |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 29 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Breedte | 73 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 12 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 73 mm |
| Diepte verpakking | 73 mm |
| Hoogte verpakking | 29 mm |
| Printtechnologie | |
|---|---|
| Printtechnologie | Laser |
| Technische details | |
| Soort | Roller |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | ECOSYS M2030 dn ECOSYS M2040 dn ECOSYS M2030 dn ECOSYS M2530 dn ECOSYS M6026 cdn ECOSYS M6026 cidn ECOSYS M6526 cdn ECOSYS M6526 cidn FS-C2026 FS-C2026MFP FS-C2026MFP+ FS-C2126 FS-C2126MFP FS-C2126MFP+ KM-2560 KM-1510 FS-1035MFP FS-1035MFP/DP FS-1135MFP KM-1810 FS-1024 FS-1024MFP FS-1124MFP TASKalfa 2550Ci TASKalfa 266ci |
| Gewicht verpakking | 12 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP341004 transfer roll Roller
Login for pricing
|
CoreParts MSP4398 transfer roll Roller
Login for pricing
|
CoreParts MSP0021 transfer roll
Login for pricing
|
CoreParts MSP2428 transfer roll Roller
Login for pricing
|
CoreParts MSP2429 transfer roll Tray
Login for pricing
|
Popular
CoreParts MSP1066 transfer roll Invoer...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MSP341004
|
MSP4398
|
MSP0021
|
MSP2428
|
MSP2429
|
MSP1066
|
| Merk |
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|





