Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXREM-BA092 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXREM-BA092
Login for pricing
Op voorraad
CoreParts MBXREM-BA092, 14,4 mm, 15,8 mm, 51,1 mm, 45 g, 14,4 mm, 15,8 mm
CoreParts MBXREM-BA092 huishoudelijke batterij is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXREM-BA092 |
|---|---|
| EAN | 5715063307960 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts MBXREM-BA092. Breedte: 14,4 mm, Diepte: 15,8 mm, Hoogte: 51,1 mm. Breedte verpakking: 14,4 mm, Diepte verpakking: 15,8 mm, Hoogte verpakking: 51,1 mm
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 14,4 mm |
| Diepte | 15,8 mm |
| Hoogte | 51,1 mm |
| Gewicht | 45 g |
| Breedte verpakking | 14,4 mm |
| Diepte verpakking | 15,8 mm |
| Hoogte verpakking | 51,1 mm |
| Gewicht verpakking | 45 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 14,4 mm |
| Diepte verpakking | 15,8 mm |
| Hoogte verpakking | 51,1 mm |
| Gewicht verpakking | 45 g |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MBXREM-BA092 huishoudelijke...
Login for pricing
|
Varta CR2450 Wegwerpbatterij Lithium
Login for pricing
|
Varta 04903 121 111 huishoudelijke bat...
Login for pricing
|
Popular
Varta 05703 Oplaadbare batterij AAA Ni...
Login for pricing
|
Recommended
Energizer AAAA/LR61 Wegwerpbatterij Al...
Login for pricing
|
CoreParts MBXCUS-BA005 huishoudelijke...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MBXREM-BA092
|
06450 101 402
|
04903 121 111
|
05703301404
|
7638900202410
|
MBXCUS-BA005
|
| Merk |
CoreParts
|
Varta
|
Varta
|
Varta
|
Energizer
|
CoreParts
|
| Batterijtechnologie |
n.v.t.
|
Lithium
|
Alkaline
|
Nickel-Metal Hydride (NiMH)
|
Alkaline
|
n.v.t.
|
| Type batterij |
n.v.t.
|
Single-use battery
|
Single-use battery
|
Rechargeable battery
|
Single-use battery
|
n.v.t.
|
| Batterijgrootte(s) |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
AAA
|
AAAA
|
n.v.t.
|





