Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
CoreParts MBXCUS-BA005 huishoudelijke batterij
Artikelnummer
MBXCUS-BA005
CoreParts MBXCUS-BA005 huishoudelijke batterij is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Batterijen
| Artikelnummer | MBXCUS-BA005 |
|---|---|
| EAN | 5704174338574 |
| Merk | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts MBXCUS-BA005. Accu/Batterij voltage: 3,7 V. Breedte: 60 mm, Diepte: 8 mm, Hoogte: 90 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 100 mm, Diepte verpakking: 18 mm
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Breedte verpakking | 100 mm |
| Diepte verpakking | 18 mm |
| Hoogte verpakking | 162 mm |
| Gewicht verpakking | 80 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 100 mm |
| Diepte verpakking | 18 mm |
| Hoogte verpakking | 162 mm |
| Gewicht verpakking | 80 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kenmerken | |
| Accu/Batterij voltage | 3,7 V |
| Type verpakking | Doos |
| Technische details | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MBXCUS-BA005 huishoudelijke...
Login for pricing
|
Bestseller
Duracell MN2400B8 huishoudelijke batte...
Login for pricing
|
Hot Product
Duracell HR3-B huishoudelijke batterij...
Login for pricing
|
Panasonic 6LR61AD/B huishoudelijke bat...
Login for pricing
|
Popular
Panasonic LR14AD/4P huishoudelijke bat...
Login for pricing
|
New
GP Batteries ReCyko Oplaadbare batteri...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MBXCUS-BA005
|
MN2400B8
|
HR3-B
|
6LR61AD/B
|
LR14AD/4P
|
201212
|
| Merk |
CoreParts
|
DURACELL
|
DURACELL
|
PANASONIC
|
PANASONIC
|
GP Batteries
|
| Batterijtechnologie |
n.v.t.
|
Alkaline
|
Nickel-Metal Hydride (NiMH)
|
Alkaline
|
Alkaline
|
Nickel-Metal Hydride (NiMH)
|
| Type batterij |
n.v.t.
|
Single-use battery
|
Rechargeable battery
|
Single-use battery
|
Single-use battery
|
Rechargeable battery
|
| Batterijgrootte(s) |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
9V
|
C
|
n.v.t.
|





