Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 333W11GAPX9W veiligheidsbehuizing voor tablets Wit 27,9 cm (11")
Artikelnummer
333W11GAPX9W
Login for pricing
Op voorraad
Compulocks 333W11GAPX9W, Wit, 27,9 cm (11"), Samsung, Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230,..., 27,9 cm (11"), Aluminium
Compulocks 333W11GAPX9W veiligheidsbehuizing voor tablets Wit 27,9 cm (11") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 333W11GAPX9W |
|---|---|
| EAN | 0810157342164 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks 333W11GAPX9W. Kleur van het product: Wit, Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11"), Merkcompatibiliteit: Samsung. Aantal sleutels meegeleverd: 2 stuk(s), Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Slot type | Sleutel |
| Kleur van het product | Wit |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B |
| Materiaal | Aluminium |
| Minimale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Bedekte voorcamera | Nee |
| Land van herkomst | China, Israël |
| Montagewijze | Teller |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 stuk(s) |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Slot type | Sleutel |
| Kleur van het product | Wit |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B |
| Materiaal | Aluminium |
| Minimale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
New
Compulocks 333W11GAPX9W veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
Recommended
Gamber-Johnson 7160-0818-04 veiligheid...
Login for pricing
|
Hot Product
Compulocks TCDP01830IPMSB veiligheidsb...
Login for pricing
|
Compulocks TCDP04830IPMSB veiligheidsb...
Login for pricing
|
Popular
Neomounts FL15-750WH1 Tablet vloerstan...
Login for pricing
|
Bestseller
Compulocks PMIP109 veiligheidsbehuizin...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
333W11GAPX9W
|
7160-0818-04
|
TCDP01830IPMSB
|
TCDP04830IPMSB
|
FL15-750WH1
|
PMIP109
|
| Merk |
Compulocks
|
Gamber-Johnson
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Neomounts
|
Compulocks
|
| Kleur van het product |
White
|
Black
|
Black
|
Black
|
White
|
Black
|




