Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 333B veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 50,8 cm (20")
Artikelnummer
333B
Login for pricing
Op voorraad
Compulocks 333B, Zwart, 50,8 cm (20"), 100mm x 100mm and 75mm x 75mm VESA Compatible Mount, Aluminium, Teller, Zwart
Compulocks 333B veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 50,8 cm (20") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 333B |
|---|---|
| EAN | 0810157341020 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks 333B. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 50,8 cm (20"), Compatibiliteit: 100mm x 100mm and 75mm x 75mm VESA Compatible Mount. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | 100mm x 100mm and 75mm x 75mm VESA Compatible Mount |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximale schermgrootte | 50,8 cm (20") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Montagewijze | Teller |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Kleurgroep | Zwart |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | 100mm x 100mm and 75mm x 75mm VESA Compatible Mount |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximale schermgrootte | 50,8 cm (20") |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Compulocks 333B veiligheidsbehuizing v...
Login for pricing
|
Hot Product
Compulocks 189BGRPLCK veiligheidsbehui...
Login for pricing
|
New
Compulocks TCDP04 veiligheidsbehuizing...
Login for pricing
|
Ergonomic Solutions TabPOS Tablet &...
Login for pricing
|
Ergonomic Solutions TabPOS Tablet &...
Login for pricing
|
Popular
Compulocks 341B830IPMSB veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
333B
|
189BGRPLCK
|
TCDP04
|
SPAF2000-02
|
SPAF4000-02
|
341B830IPMSB
|
| Merk |
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Ergonomic Solutions
|
Ergonomic Solutions
|
Compulocks
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|





