Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 341B830IPMSB veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 21,1 cm (8.3")
Artikelnummer
341B830IPMSB
Login for pricing
Op voorraad
Compulocks 341B830IPMSB, Zwart, 21,1 cm (8.3"), Apple, iPad Mini (6th gen.) | 8.3" | 2021 | A2568 iPad Mini (7th gen.) | 8.3" | 2024 | A2995, A2996, 21,1 cm (8.3"), Aluminium, Staal
Compulocks 341B830IPMSB veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 21,1 cm (8.3") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 341B830IPMSB |
|---|---|
| EAN | 0819472026445 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks 341B830IPMSB. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 21,1 cm (8.3"), Merkcompatibiliteit: Apple. Aantal sleutels meegeleverd: 2 stuk(s), Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad Mini (6th gen.) | 8.3" | 2021 | A2568 iPad Mini (7th gen.) | 8.3" | 2024 | A2995, A2996 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Minimale schermgrootte | 21,1 cm (8.3") |
| Maximale schermgrootte | 21,1 cm (8.3") |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 stuk(s) |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | iPad Mini (6th gen.) | 8.3" | 2021 | A2568 iPad Mini (7th gen.) | 8.3" | 2024 | A2995, A2996 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Minimale schermgrootte | 21,1 cm (8.3") |
| Maximale schermgrootte | 21,1 cm (8.3") |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Compulocks 341B830IPMSB veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
Bestseller
Compulocks 189BGRPLCK veiligheidsbehui...
Login for pricing
|
Compulocks TCDP01830IPMSB veiligheidsb...
Login for pricing
|
Compulocks TCDP04830IPMSB veiligheidsb...
Login for pricing
|
Popular
Neomounts FL15-750WH1 Tablet vloerstan...
Login for pricing
|
New
Heckler Design H601-BG veiligheidsbehu...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
341B830IPMSB
|
189BGRPLCK
|
TCDP01830IPMSB
|
TCDP04830IPMSB
|
FL15-750WH1
|
H601-BG
|
| Merk |
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Neomounts
|
Heckler Design
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
White
|
Black
|




