Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Compulocks 150B11GAPX9B veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 27,9 cm (11")
Artikelnummer
150B11GAPX9B
Login for pricing
Op voorraad
Compulocks 150B11GAPX9B, Zwart, 27,9 cm (11"), Samsung, Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230,..., 27,9 cm (11"), Aluminium
Compulocks 150B11GAPX9B veiligheidsbehuizing voor tablets Zwart 27,9 cm (11") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Veiligheidsbehuizingen voor tablets
| Artikelnummer | 150B11GAPX9B |
|---|---|
| EAN | 0810157344113 |
| Merk | Compulocks |
| Availability | Y |
Compulocks 150B11GAPX9B. Kleur van het product: Zwart, Maximale schermgrootte: 27,9 cm (11"), Merkcompatibiliteit: Samsung
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B |
| Materiaal | Aluminium |
| Minimale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B |
| Materiaal | Aluminium |
| Minimale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Compulocks 150B11GAPX9B veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
Hot Product
Compulocks 341B830IPMSB veiligheidsbeh...
Login for pricing
|
Compulocks TCDP01830IPMSB veiligheidsb...
Login for pricing
|
Compulocks TCDP04830IPMSB veiligheidsb...
Login for pricing
|
Popular
Neomounts FL15-750WH1 Tablet vloerstan...
Login for pricing
|
New
Heckler Design H601-BG veiligheidsbehu...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
150B11GAPX9B
|
341B830IPMSB
|
TCDP01830IPMSB
|
TCDP04830IPMSB
|
FL15-750WH1
|
H601-BG
|
| Merk |
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Neomounts
|
Heckler Design
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
White
|
Black
|




