Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Belkin SFI004EC scherm- & rugbeschermer voor mobiele telefoons Doorzichtige schermbeschermer Apple 1 stuk(s)
Artikelnummer
SFI004EC
Login for pricing
Op voorraad
Belkin SFI004EC, Apple, iPad Pro 11-inch, iPad Air (5th - 4th generation), Transparant, 1 stuk(s)
Belkin SFI004EC scherm- & rugbeschermer voor mobiele telefoons Doorzichtige schermbeschermer Apple 1 stuk(s) is te bestellen in veelvoud van 1
| Artikelnummer | SFI004EC |
|---|---|
| EAN | 0745883892280 |
| Merk | BELKIN |
| Availability | Y |
Belkin SFI004EC. Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: iPad Pro 11-inch, iPad Air (5th - 4th generation). Materiaal: Gehard glas, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Protector type | Doorzichtige schermbeschermer |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas |
| Kleur van het product | Transparant |
| Compatibiliteit | iPad Pro 11-inch, iPad Air (5th - 4th generation) |
| Prestatie | |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas |
| Kleur van het product | Transparant |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,33 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Dikte | 0,33 mm |
| Technische details | |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
You may also be interested in
| Product |
Belkin SFI004EC scherm- & rugbesch...
Login for pricing
|
Bestseller
Belkin SCREENFORCE InvisiGlass Ultra D...
Login for pricing
|
Recommended
Belkin InvisiGlass Doorzichtige scherm...
Login for pricing
|
Hot Product
Belkin SCREENFORCE InvisiGlass Ultra D...
Login for pricing
|
New
Belkin OVB035ZZ scherm- & rugbesch...
Login for pricing
|
Popular
PanzerGlass ® Screen Protector iPad 10...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
SFI004EC
|
F8W883ZZ-AM
|
F8W940ZZ-AM
|
F8W942ZZ-AM
|
OVB035ZZ
|
2673
|
| Merk |
BELKIN
|
BELKIN
|
BELKIN
|
BELKIN
|
BELKIN
|
PANZERGLASS
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Samsung
|
Apple (brand)
|





