Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
PanzerGlass ® Screen Protector iPad 10.2″ (2019-2021) Doorzichtige schermbeschermer Apple 1 stuk(s)
Artikelnummer
2673
Login for pricing
Op voorraad
PanzerGlass ® Screen Protector iPad 10.2″ (2019-2021), Apple, Apple - iPad 10.2 (2019), Apple - iPad 10.2 (2020), Apple - iPad 10.2'' (2021), Droge toepassing, Krasbestendig, Schokbestendig, Antibacterieel, Transparant, 1 stuk(s)
PanzerGlass ® Screen Protector iPad 10.2″ (2019-2021) Doorzichtige schermbeschermer Apple 1 stuk(s) is te bestellen in veelvoud van 1
| Artikelnummer | 2673 |
|---|---|
| EAN | 5711724026737 |
| Merk | PANZERGLASS |
| Availability | Y |
PanzerGlass ® Screen Protector iPad 10.2″ (2019-2021). Merkcompatibiliteit: Apple, Compatibiliteit: Apple - iPad 10.2 (2019), Apple - iPad 10.2 (2020), Apple - iPad 10.2'' (2021). Droge toepassing. Veiligheidsfunties: Krasbestendig, Schokbestendig, Antibacterieel. Materiaal: Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type beschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Maximale schermgrootte | 25,9 cm (10.2") |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Soort apparaat | Tablet |
| Frame type | Full frame |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig, Antibacterieel |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Compatibiliteit | Apple - iPad 10.2 (2019), Apple - iPad 10.2 (2020), Apple - iPad 10.2'' (2021) |
| Compatibel met touchscreen | Ja |
| Afmetingen scherm H x B | 246 x 169,5 mm |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Prestatie | |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Droge toepassing | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Frame type | Full frame |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Kleur van het product | Transparant |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
| Merkspecifieke technologieën | Super+ |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,46 mm |
| Gewicht | 57 g |
| Hoogte | 246 mm |
| Diepte | 0,46 mm |
| Breedte | 169,5 mm |
| Breedte verpakking | 203 mm |
| Diepte verpakking | 4 mm |
| Hoogte verpakking | 305 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Afmetingen scherm H x B | 246 x 169,5 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Reinigingskit | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Hangende doos |
| Dikte | 0,46 mm |
| Gewicht | 57 g |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Breedte verpakking | 203 mm |
| Diepte verpakking | 4 mm |
| Hoogte verpakking | 305 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Afmetingen scherm H x B | 246 x 169,5 mm |
| Technische details | |
| Maximale schermgrootte | 25,9 cm (10.2") |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Compatibel met touchscreen | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 246 mm |
| Diepte | 0,46 mm |
| Breedte | 169,5 mm |
You may also be interested in
| Product |
Popular
PanzerGlass ® Screen Protector iPad 10...
Login for pricing
|
Hot Product
Belkin SCREENFORCE InvisiGlass Ultra D...
Login for pricing
|
Recommended
Belkin SCREENFORCE Doorzichtige scherm...
Login for pricing
|
Belkin InvisiGlass Doorzichtige scherm...
Login for pricing
|
Belkin SCREENFORCE InvisiGlass Ultra D...
Login for pricing
|
Bestseller
Belkin OVA078zz Doorzichtige schermbes...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
2673
|
F8W883ZZ-AM
|
F8W948ZZ-AM
|
F8W940ZZ-AM
|
F8W942ZZ-AM
|
OVA078ZZ
|
| Merk |
PANZERGLASS
|
BELKIN
|
BELKIN
|
BELKIN
|
BELKIN
|
BELKIN
|
| Merkcompatibiliteit |
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|





