Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC Voedingskabelkit (6 ea), met vergrendeling, C13 naar C14, 1,8m, blauw
Artikelnummer
AP8706S-WWX591
APC Voedingskabelkit (6 ea), met vergrendeling, C13 naar C14, 1,8m, blauw is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Stroomkabels
| Artikelnummer | AP8706S-WWX591 |
|---|---|
| EAN | 0731304303282 |
| Merk | APC |
| Availability | Y |
Große Auswahl an Rack-PDU-Stromkabeln für verschiedenste IT-Geräte
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Aansluiting 1 | C13 stekker |
| Aansluiting 2 | C14 stekker |
| Snoerlengte | 1,83 m |
| Connector 1 vergrendelbaar | Ja |
| Connector 2 vergrendelbaar | Ja |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Kleur van het product | Blauw |
| Energie | |
| Stroom (max.) | 10 A |
| Stroom | 10 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 75 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 80 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 15000 m |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoogte | 240 mm |
| Gewicht | 1,35 kg |
| Breedte verpakking | 70 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Hoogte verpakking | 240 mm |
| Gewicht verpakking | 1,35 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 70 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Hoogte verpakking | 240 mm |
| Gewicht verpakking | 1,35 kg |
| Aantal per verpakking | 6 stuk(s) |
| Technische details | |
| Stroom (max.) | 10 A |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
APC Voedingskabelkit (6 ea), met vergr...
Login for pricing
|
Popular
APC PWR Cord C19 - C20, 4.5 m Zwart 4,...
Login for pricing
|
APC Smart-UPS X 120V Battery Pack Exte...
Login for pricing
|
New
Eaton EBMCBL240 electriciteitssnoer Zw...
Login for pricing
|
Hot Product
APC AP8716S electriciteitssnoer Zwart...
Login for pricing
|
Bestseller
Motorola CA1220 electriciteitssnoer Zw...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
AP8706S-WWX591
|
AP9887
|
SMX040
|
EBMCBL240
|
AP8716S
|
CA1220
|
| Merk |
APC
|
APC
|
APC
|
Eaton
|
APC
|
ZEBRA
|





