Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC Smart-UPS X 120V Battery Pack Extension Cable
Artikelnummer
SMX040
APC Smart-UPS X 120V Battery Pack Extension Cable is te bestellen in veelvoud van 1
- APC Smart-UPS X kabel voor batterij-uitbreiding
- Accessoiresoplossingen om de Smart-UPS aan te passen aan uw specifieke behoeften.
- De Smart-UPS X 120V batterij-pack verlengkabel is een batterijverlengkabel voor de externe batterijpakketten VRLA
- Hierdoor kunnen gebruikers hun Smart UPS aanpassen om beter te kunnen beantwoorden aan hun behoeften.
- 1 jaar reparatie of vervanging garantie
Categorie: Stroomkabels
| Artikelnummer | SMX040 |
|---|---|
| EAN | 0731304268604 |
| Merk | APC |
| Availability | Y |
Accessoiresoplossingen om de Smart-UPS aan te passen aan uw specifieke behoeften.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 1219 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Gewicht | 800 g |
| Gewicht verpakking | 910 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 910 g |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 4,17 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 4,17 |
| Overige specificaties | |
| Compatibele producten | SMX120RMBP2U |
You may also be interested in
| Product |
Popular
APC Smart-UPS X 120V Battery Pack Exte...
Login for pricing
|
New
Eaton EBMCBL240 electriciteitssnoer Zw...
Login for pricing
|
Recommended
APC Voedingskabelkit (6 ea), met vergr...
Login for pricing
|
Bestseller
Motorola CA1220 electriciteitssnoer Zw...
Login for pricing
|
Vivolink PROAUD2100 electriciteitssnoe...
Login for pricing
|
Hot Product
APC Voedingskabelkit (6 ea), met vergr...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
SMX040
|
EBMCBL240
|
AP8706S-WWX591
|
CA1220
|
PROAUD2100
|
AP8706S-WWX340
|
| Merk |
APC
|
Eaton
|
APC
|
ZEBRA
|
VivoLink
|
APC
|





