Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
APC Stroomkabelkit (6 ea), blokkerend, C13 naar C14 (90 graden), 1,2 m
Artikelnummer
AP8704R-WW
APC Stroomkabelkit (6 ea), blokkerend, C13 naar C14 (90 graden), 1,2 m is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Stroomkabels
| Artikelnummer | AP8704R-WW |
|---|---|
| EAN | 0731304296461 |
| Merk | APC |
| Availability | Y |
Maak ruimte vrij en beveilig de voedingskabels tussen in racks gemonteerde PDU's en aangesloten IT apparatuur met deze exclusieve, gebruiksvriendelijke methode voor het vasthouden van kabels Hoewel deze snoeren in elke standaard IEC-aansluiting of voedingsingang passen, is de "vergrendelingsfunctie" alleen ingeschakeld in combinatie met de APC AP8000-serie Rack PDU's of IT-apparatuur met ingebouwde vergrendelingsaansluitingen Deze vergrendelingsconnectoren verkleinen de kans op het per ongeluk loskoppelen van snoeren en verlagen de belasting
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | C13 stekker |
| Aansluiting 2 | C14 stekker |
| Verbindingshoek | 90° |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Stroom | 10 A |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 75 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 80 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Certificaten | |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoogte | 240 mm |
| Gewicht | 1,01 kg |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 317,74 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 317,74 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
APC Stroomkabelkit (6 ea), blokkerend,...
Login for pricing
|
Popular
APC Smart-UPS X 120V Battery Pack Exte...
Login for pricing
|
Bestseller
APC Stroomsnoer, C19 volgens IEC309 16...
Login for pricing
|
New
Eaton EBMCBL240 electriciteitssnoer Zw...
Login for pricing
|
Hot Product
APC AP8704S-WW electriciteitssnoer Zwa...
Login for pricing
|
Ergotron 97-917 electriciteitssnoer Wit
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
AP8704R-WW
|
SMX040
|
AP9876
|
EBMCBL240
|
AP8704S-WW
|
97-917
|
| Merk |
APC
|
APC
|
APC
|
Eaton
|
APC
|
ERGOTRON
|





