Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink VCH51 Sharing Box BYOD-deelapparaat Zwart
Artikelnummer
VCH51 PACKAGE
Login for pricing
Niet op voorraad
Yealink VCH51 Sharing Box, BYOD-deelapparaat, Zwart, 100 Mbit/s, Yealink, Windows 10, Windows 7, Windows 8.1, Mac OS X 10.6 Snow Leopard
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | VCH51 PACKAGE |
|---|---|
| EAN | 6938818305007 |
| Merk | Yealink |
| Availability | N |
Yealink VCH51 Sharing Box. Type product: BYOD-deelapparaat, Kleur van het product: Zwart, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Aansluiting: RJ-45. Breedte: 123 mm, Diepte: 49 mm, Hoogte: 16,8 mm. Land van herkomst: China. Breedte verpakking: 123 mm, Diepte verpakking: 49 mm, Hoogte verpakking: 16,8 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | BYOD-deelapparaat |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Yealink |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100 Mbit/s |
| Certificering | CE |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluiting | RJ-45 |
| Aantal HDMI-invoerpoorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 123 mm |
| Diepte | 49 mm |
| Hoogte | 16,8 mm |
| Gewicht | 76 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 123 mm |
| Diepte verpakking | 49 mm |
| Hoogte verpakking | 16,8 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Yealink VCH51 Sharing Box BYOD-deelapp...
Login for pricing
|
Hot Product
Cisco CP-8832-MIC-WIRED= accessoire vo...
Login for pricing
|
New
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (...
Login for pricing
|
Bestseller
Barco ClickShare Button en Tray Pack
Login for pricing
|
AVer 60U3300000AB accessoire voor vide...
Login for pricing
|
AVer 60U0100000AC accessoire voor vide...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
VCH51 PACKAGE
|
CP-8832-MIC-WIRED=
|
2457-30757-110
|
R9861600P01C
|
60U3300000AB
|
60U0100000AC
|
| Merk |
Yealink
|
Cisco
|
HP Poly
|
Barco
|
AVer
|
AVer
|
| Kleur van het product |
Black
|
Silver
|
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Type product |
BYOD sharing device
|
Microphone
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Speakerhone
|
Microphone
|





