Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink UVC30 Content Camera Kit 8,51 MP Zwart, Roestvrijstaal 3840 x 2160 Pixels 30 fps CMOS 25,4 / 2,5 mm (1 / 2.5")
Artikelnummer
1306008
Login for pricing
Op voorraad
Yealink UVC30 Content Camera Kit, 8,51 MP, CMOS, 3840 x 2160 Pixels, 30 fps, 3x, Zwart, Roestvrijstaal
Yealink UVC30 Content Camera Kit 8,51 MP Zwart, Roestvrijstaal 3840 x 2160 Pixels 30 fps CMOS 25,4 / 2,5 mm (1 / 2.5") is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Camera's voor videoconferentie
| Artikelnummer | 1306008 |
|---|---|
| EAN | 6938818305953 |
| Merk | Yealink |
| Availability | Y |
Yealink UVC30 Content Camera Kit. Megapixels: 8,51 MP, Type beeldsensor: CMOS. Maximale videoresolutie: 3840 x 2160 Pixels, Ondersteunde video-modi: 720p, 1080p, 2160p, Maximale beeldsnelheid: 30 fps. Digitale zoom: 3x. Montagewijze: Paal, Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal
| Camera | |
|---|---|
| Megapixels | 8,51 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,5 mm (1 / 2.5") |
| Digitale zoom | 3x |
| Minimale belichting | 0,1 Lux |
| Witbalans | ATW, Auto, Handmatig |
| Signaal/ruis-verhouding | 63 dB |
| PTZ control | Ja |
| Automatische belichting | Ja |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Video | |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p, 2160p |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Montagewijze | Paal |
| LED-indicatoren | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85258900 |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Audio | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85258900 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 4,7 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 435 mm |
| Diepte verpakking | 405 mm |
| Hoogte verpakking | 233 mm |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Yealink UVC30 Content Camera Kit 8,51...
Login for pricing
|
Bestseller
iiyama UC CAM120ULB-1 camera voor vide...
Login for pricing
|
Port Designs 902004 camera voor videoc...
Login for pricing
|
Hot Product
Huddly ONE 12 MP Zwart 1920 x 1080 Pix...
Login for pricing
|
Recommended
Viewsonic UMB202 camera voor videoconf...
Login for pricing
|
New
IPEVO KFT Konferenzkamera Totem 180 6....
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
1306008
|
UC CAM120ULB-1
|
902004
|
7090043790856
|
UMB202
|
5-910-2-08-00
|
| Merk |
Yealink
|
Iiyama
|
Port Designs
|
Huddly
|
ViewSonic
|
IPEVO
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Blue
|





