Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink ruimtesensor
Artikelnummer
1303111
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 1303111 |
|---|---|
| EAN | 6938818308596 |
| Merk | Yealink |
| Availability | Y |
Yealink RoomSensor, de draadloze passieve infraroodsensor (PIR-sensor) op bedrijfsniveau, is geschikt voor meerdere detectiefuncties van ruimtebezetting, lichtconditie, temperatuur en vochtigheid, enz. Met de ingebouwde Bluetooth 5.0 en lithiumbatterij is hij compact en zonder kabels te gebruiken. Bovendien kan de RoomSensor worden gekoppeld aan verschillende IoT-apparaten en het Yealink Workspace Management Platform, om een intelligente en energiezuinige werkplek te creëren.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Multifunctionele ruimtesensor |
| Kleur van het product | Wit |
| Maximale afstand | 30 m |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Gemeten parameters | Vocht, Licht, Occupancy, Temperatuur |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Energie | |
| Type batterij | CR123A |
| Batterijtechnologie | Lithium |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 36 mm |
| Gewicht | 92 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 36 mm |
| Diepte verpakking | 95,3 mm |
| Hoogte verpakking | 95,3 mm |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Yealink ruimtesensor
Login for pricing
|
Popular
Jabra 14207-56 accessoire voor videoco...
Login for pricing
|
Jabra 14207-57 accessoire voor videoco...
Login for pricing
|
Recommended
Heckler Design H587-BG accessoire voor...
Login for pricing
|
New
Jabra PanaCast 50 tafelstandaard
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 beeldschermbevestiging
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
1303111
|
14207-56
|
14207-57
|
H587-BG
|
14207-70
|
14207-72
|
| Merk |
Yealink
|
JABRA
|
JABRA
|
Heckler Design
|
JABRA
|
JABRA
|
| Kleur van het product |
White
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Type product |
Multifunctional room sensor
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Camera mount
|
n.v.t.
|
Table mount
|





