Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Yealink MD-WallMount
Artikelnummer
3311105
Yealink MD-WallMount is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 3311105 |
|---|---|
| EAN | 6938818323254 |
| Merk | Yealink |
| Availability | Y |
De MD-WallMount is een speciale bevestigingsset, ontworpen voor de MeetingDisplay-serie en geschikt voor de 65", 75" en 86" modellen. Hij zorgt voor een veilige wandmontage met een strakke, low-profile uitstraling. Met aandacht voor veiligheid en eenvoudige installatie biedt de MD-WallMount een betrouwbare oplossing voor professionele vergaderruimtes, zodat de MeetingDisplay naadloos in elke omgeving past.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Wandmontage |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 730 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoogte | 250 mm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 813 mm |
| Diepte verpakking | 326 mm |
| Hoogte verpakking | 65 mm |
| Gewicht verpakking | 3 kg |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Yealink MD-WallMount
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 wandbeugel
Login for pricing
|
AVer 0412S511-AR9 accessoire voor vide...
Login for pricing
|
Popular
Logitech Witte deelknop voor de Scribe...
Login for pricing
|
New
AVer 0412S510-ASP accessoire voor vide...
Login for pricing
|
Recommended
AVer 60S5000000AC accessoire voor vide...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
3311105
|
14207-71
|
0412S511-AR9
|
952-000106
|
0412S510-ASP
|
60S5000000AC
|
| Merk |
Yealink
|
JABRA
|
AVer
|
LOGITECH
|
AVer
|
AVer
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
White
|
Black
|
Black
|
| Type product |
Wall mount
|
Wall mount
|
Remote control
|
Remote control
|
Remote control
|
Wall mount
|





