Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xilence XPF92.R Computer behuizing Ventilator 9,2 cm Zwart, Rood
Artikelnummer
XF038
Xilence XPF92.R Computer behuizing Ventilator 9,2 cm Zwart, Rood is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | XF038 |
|---|---|
| EAN | 4044953500862 |
| Merk | Xilence |
| Availability | Y |
Xilence XPF92.R. Soort: Ventilator, Ventilator diameter: 9,2 cm, Rotatiesnelheid ( max): 1500 RPM. Breedte: 92 mm, Diepte: 92 mm, Hoogte: 25 mm. Kleur van het product: Zwart, Rood
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Soort | Ventilator |
| Fan connector | 4-pin |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | Nee |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1500 RPM |
| Ventilator diameter | 9,2 cm |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 21 dB |
| Maximum luchtstroom | 27,45 cfm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Design | |
| Fan connector | 4-pin |
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Poorten & interfaces | |
| Fan connector | 4-pin |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 92 mm |
| Diepte | 92 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Technische details | |
| Geluidsniveau | 21 dB |
| Fan connector | 4-pin |
| Overige specificaties | |
| Geluidsniveau | 21 dB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Xilence XPF92.R Computer behuizing Ven...
Login for pricing
|
LogiLink PC case cooler Computer behui...
Login for pricing
|
Xilence XPF120.R Computer behuizing Ve...
Login for pricing
|
Xilence XPF80.R Computer behuizing Ven...
Login for pricing
|
Popular
Xilence XPF80.W Computer behuizing Ven...
Login for pricing
|
Inter-Tech F-120-S Computer behuizing...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
XF038
|
FAN101
|
XF039
|
XF037
|
XF034
|
88885060
|
| Merk |
Xilence
|
LogiLink
|
Xilence
|
Xilence
|
Xilence
|
Inter-Tech
|
| Soort |
Fan
|
Fan
|
Fan
|
Fan
|
Fan
|
Fan
|
| Geschikte locatie |
Computer case
|
n.v.t.
|
Computer case
|
Computer case
|
Computer case
|
Computer case
|




