Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xilence XPF140.R.PWM koelsysteem voor computers Computer behuizing Ventilator 14 cm
Artikelnummer
XF051
Xilence XPF140.R.PWM koelsysteem voor computers Computer behuizing Ventilator 14 cm is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | XF051 |
|---|---|
| EAN | 4044953501142 |
| Merk | Xilence |
| Availability | Y |
Xilence XPF140.R.PWM. Soort: Ventilator, Ventilator diameter: 14 cm, Rotatiesnelheid ( max): 700 RPM
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Soort | Ventilator |
| Fan connector | 4-pin |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | Ja |
| Rotatiesnelheid ( max) | 700 RPM |
| Ventilator diameter | 14 cm |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 30 dB |
| Maximum luchtstroom | 62,05 cfm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Design | |
| Fan connector | 4-pin |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Poorten & interfaces | |
| Fan connector | 4-pin |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Maten ventilator (b x d x h) | 140 x 140 x 25 mm |
| Technische details | |
| Kleur | Ja |
| Fan connector | 4-pin |
| Overige specificaties | |
| Kleur | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Xilence XPF140.R.PWM koelsysteem voor...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 80x25mm Stille Ventilator...
Login for pricing
|
StarTech.com 92x25mm Stille Ventilator...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 80x25mm Ventilator voor C...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 60x10mm Ventilator voor C...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 70mm TX3 CPU Koelventilat...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
XF051
|
FAN8X25TX3L
|
FAN9X25TX3L
|
FANBOX2
|
FAN6X1TX3
|
FAN7X10TX3
|
| Merk |
Xilence
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Soort |
n.v.t.
|
Fan
|
Fan
|
Fan
|
Fan
|
Fan
|





