Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xilence XC044 koelsysteem voor computers Processor Koeler 9,2 cm Zwart, Rood
Artikelnummer
XC044
Xilence XC044 koelsysteem voor computers Processor Koeler 9,2 cm Zwart, Rood is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | XC044 |
|---|---|
| EAN | 4044953501197 |
| Merk | Xilence |
| Availability | Y |
Xilence XC044. Soort: Koeler, Ventilator diameter: 9,2 cm, Rotatiesnelheid ( min): 600 RPM, Rotatiesnelheid ( max): 2200 RPM. Breedte: 123 mm, Diepte: 105 mm, Hoogte: 125 mm. Kleur van het product: Zwart, Rood
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Soort | Koeler |
| Rotatiesnelheid ( min) | 600 RPM |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2200 RPM |
| Ventilator diameter | 9,2 cm |
| Supported processor sockets | Socket AM4, Socket AM5, LGA 1700, LGA 1151 (Socket H4), LGA 1150 (Socket H3), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851, LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1954 |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 14 dB |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 21,8 dB |
| Minimum luchtstroom | 111,2 cfm |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Energie | |
| Netvoeding | 180 W |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 123 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Gewicht | 685 g |
| Maten ventilator (b x d x h) | 92 x 92 x 25 mm |
| Overige specificaties | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Xilence XC044 koelsysteem voor compute...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 95mm CPU Koeler Ventilato...
Login for pricing
|
Recommended
be quiet! Pure Wings 2 Computer behuiz...
Login for pricing
|
Popular
DELL 412-AAMG koelsysteem voor compute...
Login for pricing
|
Bestseller
QNAP FAN-9CM-T01 koelsysteem voor comp...
Login for pricing
|
New
Noctua NF-S12A FLX koelsysteem voor co...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
XC044
|
FAN1156PWM
|
BL037
|
412-AAMG
|
FAN-9CM-T01
|
NF-S12A FLX
|
| Merk |
Xilence
|
StarTech.com
|
be quiet!
|
Dell
|
QNAP
|
Noctua
|
| Soort |
Cooler
|
Cooler
|
Fan
|
Heatsink/Radiator
|
Fan
|
Fan
|
| Geschikte locatie |
Processor
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





