Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xilence Performance C A200 Processor Luchtkoeler 9,2 cm Zwart 1 stuk(s)
Artikelnummer
XC033
Xilence Performance C A200 Processor Luchtkoeler 9,2 cm Zwart 1 stuk(s) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | XC033 |
|---|---|
| EAN | 4044953500763 |
| Merk | Xilence |
| Availability | Y |
| Product Family | Performance C |
Xilence Performance C A200. Soort: Luchtkoeler, Ventilator diameter: 9,2 cm, Type lager: Hydraulisch. Breedte: 95 mm, Diepte: 105 mm, Hoogte: 69 mm. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Soort | Luchtkoeler |
| Fan connector | 3-pin |
| Type lager | Hydraulisch |
| Ventilator diameter | 9,2 cm |
| Supported processor sockets | Socket AM4, Socket AM5 |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 25 dB |
| Thermal Design Power (TDP) | 89 W |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Fan snelheid (max) | 2200 RPM |
| Design | |
| Fan connector | 3-pin |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Verlichtings-led | Nee |
| Basis plaat materiaal | Aluminium |
| Poorten & interfaces | |
| Fan connector | 3-pin |
| Energie | |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Thermal Design Power (TDP) | 89 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Hoogte | 69 mm |
| Gewicht | 300 g |
| Maten ventilator (b x d x h) | 92 x 92 x 25 mm |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 70 mm |
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 310 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Fan connector | 3-pin |
| Verlichtings-led | Nee |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Certificaten | |
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | Ja |
| Certificatie | |
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Koelpasta | Ja |
| Overige specificaties | |
| Koelpasta | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Xilence Performance C A200 Processor L...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 80x25mm Stille Ventilator...
Login for pricing
|
StarTech.com 92x25mm Stille Ventilator...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 80x25mm Ventilator voor C...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 60x10mm Ventilator voor C...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 70mm TX3 CPU Koelventilat...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
XC033
|
FAN8X25TX3L
|
FAN9X25TX3L
|
FANBOX2
|
FAN6X1TX3
|
FAN7X10TX3
|
| Merk |
Xilence
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Soort |
Air cooler
|
Fan
|
Fan
|
Fan
|
Fan
|
Fan
|
| Geschikte locatie |
Processor
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





