Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xilence Performance A+ LiQuRizer LQ240 Processor Alles-in-één vloeistofkoeler 12 cm Zwart
Artikelnummer
XC975
Login for pricing
Op voorraad
Xilence Performance A+ LiQuRizer LQ240, Alles-in-één vloeistofkoeler, 12 cm, Zwart
Xilence Performance A+ LiQuRizer LQ240 Processor Alles-in-één vloeistofkoeler 12 cm Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | XC975 |
|---|---|
| EAN | 4044953502118 |
| Merk | Xilence |
| Availability | Y |
| Product Family | Performance A+ |
Xilence Performance A+ LiQuRizer LQ240. Soort: Alles-in-één vloeistofkoeler, Ventilator diameter: 12 cm, Maximum luchtdruk: 2,09 mmH2O. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | Ja |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Supported processor sockets | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 1851, LGA 1954, Socket AM4, Socket AM5 |
| Maximum luchtstroom | 70 cfm |
| Maximum luchtdruk | 2,09 mmH2O |
| Thermal Design Power (TDP) | 300 W |
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Geluidsniveau ventilatie (min) | 18 dB |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 32,2 dB |
| Geluidsniveau pomp | 25 dB |
| Lagertechnologie voor pompen | Keramische lager |
| Pomp motor snelheid | 2100 RPM |
| Fan snelheid (min) | 700 RPM |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Verlichtings-led | Ja |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Energie | |
| Thermal Design Power (TDP) | 300 W |
| Pomp stroom | 360 mA |
| Fan stroom | 0,15 A |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 1,52 kg |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan dikheid | 2,5 cm |
| Radiator breedte | 27,4 cm |
| Radiator diepte | 12 cm |
| Radiator hoogte | 2,7 cm |
| Breedte waterblok | 7,2 cm |
| Diepte waterblok | 7,2 cm |
| Hoogte waterblok | 4,73 cm |
| Technische details | |
| Geluidsniveau | 32,2 dB |
| Verlichtings-led | Ja |
| Overige specificaties | |
| Geluidsniveau | 32,2 dB |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Xilence Performance A+ LiQuRizer LQ240...
Login for pricing
|
Recommended
be quiet! Pure Wings 2 Computer behuiz...
Login for pricing
|
Popular
HP 804057-001 koelsysteem voor compute...
Login for pricing
|
HPE 867810-B21 Computer behuizing Vent...
Login for pricing
|
New
Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edit...
Login for pricing
|
CoreParts MSPF1057 koelsysteem voor co...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
XC975
|
BL037
|
804057-001
|
867810-B21-RFB
|
RR-212S-20PC-R2
|
MSPF1057
|
| Merk |
Xilence
|
be quiet!
|
HP
|
HPE
|
Cooler Master
|
CoreParts
|
| Soort |
All-in-one liquid cooler
|
Fan
|
Cooler
|
Fan
|
Cooler
|
Cooler
|
| Geschikte locatie |
Processor
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Computer case
|
Processor
|
n.v.t.
|





