Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xilence M403PRO Processor Koeler 12 cm Zwart
Artikelnummer
XC029
Xilence M403PRO Processor Koeler 12 cm Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | XC029 |
|---|---|
| EAN | 4044953502262 |
| Merk | Xilence |
| Availability | Y |
Xilence M403PRO. Soort: Koeler, Ventilator diameter: 12 cm, Rotatiesnelheid ( min): 500 RPM, Rotatiesnelheid ( max): 1800 RPM, Type lager: Hydraulisch. Breedte: 71,6 mm, Diepte: 120 mm, Hoogte: 14 mm. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Soort | Koeler |
| Fan connector | 4-pin |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1800 RPM |
| Aantal vinnen | 40 |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Type lager | Hydraulisch |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Supported processor sockets | LGA 1700, LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1851, LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), Socket AM4, Socket AM5 |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 14,2 dB |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 25,6 dB |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Thermal Design Power (TDP) | 150 W |
| Aantal warmte pijpen | 3 |
| Design | |
| Fan connector | 4-pin |
| Aantal vinnen | 40 |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal warmte pijpen | 3 |
| Snoerlengte | 0,36 m |
| Basis plaat materiaal | Aluminium |
| Poorten & interfaces | |
| Fan connector | 4-pin |
| Energie | |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Thermal Design Power (TDP) | 150 W |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 71,6 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 14 mm |
| Gewicht | 420 g |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Snoerlengte | 0,36 m |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 124 mm |
| Hoogte verpakking | 156 mm |
| Technische details | |
| Fan connector | 4-pin |
| Overige specificaties | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Xilence M403PRO Processor Koeler 12 cm...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 95mm CPU Koeler Ventilato...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 95mm Socket T 775 CPU Koe...
Login for pricing
|
Bestseller
QNAP FAN-7CM-T01 koelsysteem voor comp...
Login for pricing
|
New
QNAP FAN-9CM-T01 koelsysteem voor comp...
Login for pricing
|
Noctua NF-R8 redux-1800 PWM Computer b...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
XC029
|
FAN1156PWM
|
FAN775E
|
FAN-7CM-T01
|
FAN-9CM-T01
|
NF-R8 REDUX-1800 PWM
|
| Merk |
Xilence
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
QNAP
|
QNAP
|
Noctua
|
| Soort |
Cooler
|
Cooler
|
Cooler
|
Fan
|
Fan
|
Fan
|
| Geschikte locatie |
Processor
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





