Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xiaomi Redmi Note 15 5G 17,2 cm (6.77") 8 GB 256 GB 5520 mAh Zwart
Artikelnummer
MZB0LWMEU
Login for pricing
Op voorraad
Xiaomi Redmi Note 15 5G, 17,2 cm (6.77"), 2392 x 1080 Pixels, 8 GB, 256 GB, 108 MP, Zwart
Xiaomi Redmi Note 15 5G 17,2 cm (6.77") 8 GB 256 GB 5520 mAh Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Smartphones
| Artikelnummer | MZB0LWMEU |
|---|---|
| EAN | 6932554469252 |
| Merk | Xiaomi |
| Availability | Y |
| Product Family | Redmi |
Xiaomi Redmi Note 15 5G. Beeldschermdiagonaal: 17,2 cm (6.77"), Resolutie: 2392 x 1080 Pixels. Frequentie van processor: 1,8 GHz, Processorfamilie: Snapdragon, Processormodel: 6 Gen 3. RAM-capaciteit: 8 GB, RAM-type: LPDDR4X, Interne opslagcapaciteit: 256 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 108 MP, Type camera achterzijde: Drievoudige camera. Capaciteit van de accu/batterij: 5520 mAh. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 178 g
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 17,2 cm (6.77") |
| Resolutie | 2392 x 1080 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Soort paneel | AMOLED |
| Kleurdiepte | 12 Bit |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2,4 GHz |
| Frequentie van processor | 1,8 GHz |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processormodel | 6 Gen 3 |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| RAM-type | LPDDR4X |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Camera | |
| Sensorgrootte achtercamera | 1/1.07" |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 108 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 20 MP |
| Optische zoom | 3x |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,4 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Video-opname modi | 720p, 1080p |
| Maximale beeldsnelheid | 60 fps |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Achtercamera brandpuntsafstand | 7,2 cm |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Wifi | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Prestatie | |
| Snel opladen | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Multimedia | |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Oproep-management | |
|---|---|
| Beeldstabilisator | Ja |
| Software | |
| Besturingssysteemvork | HyperOS 2 |
| Accu/Batterij | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5520 mAh |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 45 W |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 3082 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 178 g |
| Breedte | 75,4 mm |
| Diepte | 7,35 mm |
| Hoogte | 164 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Garantiekaart | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Beschermhoes | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
You may also be interested in
| Product |
Xiaomi Redmi Note 15 5G 17,2 cm (6.77&...
Login for pricing
|
Apple iPhone SE 11,9 cm (4.7") Du...
Login for pricing
|
Popular
ORDISSIMO LeNuméro2 16 cm (6.3")...
Login for pricing
|
CAT S75 16,7 cm (6.58") Android 1...
Login for pricing
|
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 16,9 cm (6.6...
Login for pricing
|
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 16,9 cm (6...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MZB0LWMEU
|
MMXF3ZD/A
|
ART0412
|
CS75-DAB-ROE-NN
|
MZB0FFZEU
|
MZB0IMOEU
|
| Merk |
Xiaomi
|
Apple
|
ordissimo
|
Caterpillar
|
Xiaomi
|
Xiaomi
|
| Platform |
n.v.t.
|
iOS
|
Android
|
Android
|
Android
|
n.v.t.
|
| Gewicht |
n.v.t.
|
120g to 150g
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Vormfactor |
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
| Beeldschermdiagonaal |
65" and more
|
45" to 55"
|
55" to 65"
|
65" and more
|
65" and more
|
65" and more
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Green
|
| Inclusief besturingssysteem |
n.v.t.
|
iOS 15
|
Android 10
|
Android 12
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| RAM-capaciteit |
6GB and more
|
n.v.t.
|
4GB to 6GB
|
6GB and more
|
6GB and more
|
6GB and more
|
| Interne opslagcapaciteit |
256GB and more
|
64GB to 128GB
|
64GB to 128GB
|
128GB to 256GB
|
256GB and more
|
256GB and more
|
| SIM-kaart-capaciteit |
n.v.t.
|
Dual SIM
|
Single SIM
|
n.v.t.
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
| Locatie positie |
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Type camera achterzijde |
Triple camera
|
Single camera
|
Triple camera
|
Triple camera
|
Triple camera
|
Triple camera
|
| Generatie mobiel internet |
5G
|
5G
|
4G
|
5G
|
5G
|
5G
|





