Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xiaomi 17 16 cm (6.3") 5G 12 GB 512 GB 6330 mAh Zwart
Artikelnummer
MZB0MMMEU
Login for pricing
Op voorraad
Xiaomi 17 , 16 cm (6.3"), 2656 x 1220 Pixels, 12 GB, 512 GB, 50 MP, Zwart
Xiaomi 17 16 cm (6.3") 5G 12 GB 512 GB 6330 mAh Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Smartphones
| Artikelnummer | MZB0MMMEU |
|---|---|
| EAN | 5413729251489 |
| Merk | Xiaomi |
| Availability | Y |
| Product Family | 17 |
Xiaomi 17 . Beeldschermdiagonaal: 16 cm (6.3"), Resolutie: 2656 x 1220 Pixels. Processorfamilie: Snapdragon, Processormodel: 8 Elite Gen 5. RAM-capaciteit: 12 GB, Interne opslagcapaciteit: 512 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 50 MP, Type camera achterzijde: Drievoudige camera. Capaciteit van de accu/batterij: 6330 mAh. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 191 g
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 68 billion colours |
| Beeldschermdiagonaal | 16 cm (6.3") |
| Resolutie | 2656 x 1220 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Pixeldichtheid | 460 ppi |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 3500 cd/m² |
| Soort paneel | OLED |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,6 GHz |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processormodel | 8 Elite Gen 5 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 512 GB |
| Camera | |
| Gezichtsveldshoek (FOV) derde achtercamera | 102° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 90° |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 50 MP |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 50 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,67 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Video-opname modi | 1080p, 720p |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2,4 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Achtercamera brandpuntsafstand | 2,3 cm |
| Tweede achtercamera brandpuntsafstand | 6 cm |
| Derde achtercamera brandpuntsafstand | 1,7 cm |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Macrofotografie | Ja |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Prestatie | |
| Snel opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | Hypercharge |
| Vermogen draadloos opladen | 50 W |
| Multimedia | |
| Luidsprekers | Stereo |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Aantal microfoons | 4 |
| Oproep-management | |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Software | |
|---|---|
| Besturingssysteemvork | HyperOS 3 |
| Accu/Batterij | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 6330 mAh |
| Draadloos opladen | Ja |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 100 W |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 3840 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 191 g |
| Breedte | 71,8 mm |
| Diepte | 8,06 mm |
| Hoogte | 151,1 mm |
| Kenmerken | |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 90° |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Beschermhoes | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
You may also be interested in
| Product |
Xiaomi 17 16 cm (6.3") 5G 12 GB 5...
Login for pricing
|
Popular
Google Pixel 8 15,8 cm (6.2") Dua...
Login for pricing
|
Recommended
Google Pixel 8 Pro 17 cm (6.7") D...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco 840 10,2 cm (4") Android 10...
Login for pricing
|
New
Google Pixel 10 Pro XL 17,3 cm (6.8&qu...
Login for pricing
|
Google Pixel 10 Pro 16 cm (6.3")...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MZB0MMMEU
|
GA04803-GB
|
GA04841-GB
|
CP-840-K9=
|
GA09602-GB
|
GA10313-GB
|
| Merk |
Xiaomi
|
Google
|
Google
|
Cisco
|
Google
|
Google
|
| Platform |
n.v.t.
|
Android
|
Android
|
Android
|
Android
|
Android
|
| Vormfactor |
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
| Beeldschermdiagonaal |
55" to 65"
|
6" to 25"
|
65" and more
|
4" to 5"
|
65" and more
|
55" to 65"
|
| Resolutie |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
800 x 480 pixels
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Blue
|
Black
|
Black
|
Grey
|
| Inclusief besturingssysteem |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Android 10
|
Android 16.0
|
Android 16.0
|
| RAM-capaciteit |
6GB and more
|
6GB and more
|
6GB and more
|
3GB to 4GB
|
6GB and more
|
6GB and more
|
| Interne opslagcapaciteit |
256GB and more
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
32GB to 64GB
|
256GB and more
|
128GB to 256GB
|
| SIM-kaart-capaciteit |
n.v.t.
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
n.v.t.
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
| Locatie positie |
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
Y
|
| Type camera achterzijde |
Triple camera
|
Dual camera
|
Triple camera
|
Single camera
|
Triple camera
|
Triple camera
|
| Generatie mobiel internet |
5G
|
5G
|
5G
|
Not supported
|
5G
|
5G
|





