Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Xiaomi 15T 17,4 cm (6.83") Dual SIM 5G 12 GB 256 GB 5500 mAh Zwart
Artikelnummer
MZB0KY5EU
Login for pricing
Op voorraad
Xiaomi 15T, 17,4 cm (6.83"), 2772 x 1280 Pixels, 12 GB, 256 GB, 50 MP, Zwart
Xiaomi 15T 17,4 cm (6.83") Dual SIM 5G 12 GB 256 GB 5500 mAh Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Smartphones
| Artikelnummer | MZB0KY5EU |
|---|---|
| EAN | 6932554448875 |
| Merk | Xiaomi |
| Availability | Y |
Xiaomi 15T. Beeldschermdiagonaal: 17,4 cm (6.83"), Resolutie: 2772 x 1280 Pixels. Processorfamilie: MediaTek Dimensity, Processormodel: Dimensity 8400 Ultra. RAM-capaciteit: 12 GB, RAM-type: LPDDR5X, Interne opslagcapaciteit: 256 GB. Resolutie camera achterzijde (numeriek): 50 MP, Type camera achterzijde: Drievoudige camera. SIM-kaart-capaciteit: Dual SIM. Capaciteit van de accu/batterij: 5500 mAh. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 194 g
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 68 billion colours |
| Beeldschermdiagonaal | 17,4 cm (6.83") |
| Resolutie | 2772 x 1280 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Pixeldichtheid | 447 ppi |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Afgeronde schermhoeken | Ja |
| Type beeldschermglas | Corning Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass 7i |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 3200 cd/m² |
| Soort paneel | AMOLED |
| Aanraakreactiesnelheid | 480 Hz |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,25 GHz |
| Processorfamilie | MediaTek Dimensity |
| Processormodel | Dimensity 8400 Ultra |
| Processor architectuur | ARM Cortex-A725 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| RAM-type | LPDDR5X |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Camera | |
| Gezichtsveldshoek (FOV) derde achtercamera | 120° |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 12 MP |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 32 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,7 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 1,9 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Digitale zoom | 60x |
| Video-opname modi | 720p, 1080p, 2160p |
| Maximale beeldsnelheid | 960 fps |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Zelfontspanner | Ja |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Nachtmodus | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2,2 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Achtercamera brandpuntsafstand | 2,3 cm |
| Tweede achtercamera brandpuntsafstand | 4,6 cm |
| Derde achtercamera brandpuntsafstand | 1,5 cm |
| KI-scèneherkenning | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
| Ondersteunde beeldformaten voor camera's | HEIF, JPEG |
| Modus Hoog dynamisch bereik (HDR) van de camera | Ja |
| Achtercamera pixelgrootte (Quad Pixel-technologie) | 2 µm |
| Slow motion-snelheid | 720p 120fps, 240fps, 960fps 1080p 120fps, 240fps,960fps |
| Slow motion-modus | Ja |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| MIMO | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Navigatie | |
| Locatie positie | Ja |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Wi-Fi positionering | Ja |
| NavIC | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Waterbestendig |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Waterdicht tot | 3 m |
| Ergonomie | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Prestatie | |
| Grafische adapter | Mali-G720 |
| Snel opladen | Ja |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | Hypercharge, Power Delivery 2.0, Power Delivery 3.0 |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Multimedia | |
| Luidsprekers | Stereo |
| Ondersteund audioformaat | AAC, AMR, FLAC, MP3, OGG, WAV |
| Ondersteunde videoformaten | 3GP, MKV, MP4, WEBM |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Oproep-management | |
|---|---|
| Beeldstabilisator | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Besturingssysteemvork | HyperOS 2 |
| Accu/Batterij | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5500 mAh |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 12 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 10 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 50 W |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 3464 min |
| Batterijduur in cycli | 1600 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Infraroodsensor | Ja |
| Kleurtemperatuursensor | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Flikkersensor | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 194 g |
| Breedte | 78 mm |
| Diepte | 7,5 mm |
| Hoogte | 163,2 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Garantiekaart | Ja |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Beschermhoes | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
You may also be interested in
| Product |
New
Xiaomi 15T 17,4 cm (6.83") Dual S...
Login for pricing
|
Hot Product
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Popular
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Bestseller
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Recommended
Apple iPhone 15 15,5 cm (6.1") Du...
Login for pricing
|
Google Pixel 9
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MZB0KY5EU
|
MTP43ZD/A
|
MTP13ZD/A
|
MTP03ZD/A
|
MTP53ZD/A
|
GA05226-GB
|
| Merk |
Xiaomi
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
Apple
|
Google
|
| Platform |
Android
|
iOS
|
iOS
|
iOS
|
iOS
|
Android
|
| Vormfactor |
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
Bar
|
| Beeldschermdiagonaal |
65" and more
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
6" to 25"
|
55" to 65"
|
| Kleur van het product |
Black
|
Blue
|
Pink
|
Black
|
Green
|
Black
|
| Inclusief besturingssysteem |
n.v.t.
|
iOS 17
|
iOS 17
|
iOS 17
|
iOS 17
|
Android 14
|
| RAM-capaciteit |
6GB and more
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
6GB and more
|
| Interne opslagcapaciteit |
256GB and more
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
128GB to 256GB
|
| SIM-kaart-capaciteit |
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
Dual SIM
|
| Locatie positie |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Type camera achterzijde |
Triple camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
Dual camera
|
| Generatie mobiel internet |
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|
5G
|





