Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Western Digital My Passport Ultra externe harde schijf 5 TB USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blauw
Artikelnummer
WDBFTM0050BBL-WESN
Western Digital My Passport Ultra externe harde schijf 5 TB USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Blauw is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Externe harde schijven
| Artikelnummer | WDBFTM0050BBL-WESN |
|---|---|
| EAN | 0718037871790 |
| Merk | WESTERN DIGITAL |
| Availability | Y |
Western Digital My Passport Ultra. HDD capaciteit: 5 TB. USB-versie: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Kleur van het product: Blauw
| Prestatie | |
|---|---|
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wifi | Nee |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Harde schijf | |
| HDD capaciteit | 5 TB |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | USB Type-C |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Nee |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| LED-indicatoren | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Beveiliging | |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Design | |
| Kleur van het product | Blauw |
| LED-indicatoren | Ja |
| Energie | |
| Busgevoed | USB |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 81,6 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Breedte verpakking | 106 mm |
| Diepte verpakking | 154 mm |
| Hoogte verpakking | 44 mm |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Breedte verpakking | 106 mm |
| Diepte verpakking | 154 mm |
| Hoogte verpakking | 44 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Overige specificaties | |
| Pakketgewicht | 340 kg |
| Ethernet LAN | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Western Digital My Passport Ultra exte...
Login for pricing
|
Hot Product
Western Digital My Book 3.5 Inch exter...
Login for pricing
|
Recommended
Western Digital My Book 3.5 Inch exter...
Login for pricing
|
New
Verbatim Draagbare vaste Store 'n...
Login for pricing
|
Popular
Transcend StoreJet 25H3 externe harde...
Login for pricing
|
Western Digital Elements WDBWLG0060HBK...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
WDBFTM0050BBL-WESN
|
WDBBGB0080HBK-EESN
|
WDBBGB0060HBK-EESN
|
53223
|
TS4TSJ25H3P
|
WDBWLG0060HBK-EESN
|
| Merk |
WESTERN DIGITAL
|
WESTERN DIGITAL
|
WESTERN DIGITAL
|
VERBATIM
|
Transcend
|
WESTERN DIGITAL
|
| HDD capaciteit |
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
| HDD rotatiesnelheid |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
5200RPM to 5700RPM
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Kleur van het product |
Blue
|
Black
|
Black
|
Black
|
n.v.t.
|
Black
|
| HDD omvang |
n.v.t.
|
3.5 "
|
3.5 "
|
n.v.t.
|
2.5 "
|
n.v.t.
|
| USB-versie |
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
| USB-connector |
USB Type-C
|
Micro-USB B
|
Micro-USB B
|
Micro-USB B
|
n.v.t.
|
Micro-USB B
|
| Busgevoed |
USB
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
USB
|
USB
|
n.v.t.
|





