Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Western Digital My Book Duo externe harde schijf 24 TB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zwart
Artikelnummer
WDBFBE0240JBK-EESN
Western Digital My Book Duo externe harde schijf 24 TB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Externe harde schijven
| Artikelnummer | WDBFBE0240JBK-EESN |
|---|---|
| EAN | 0718037872131 |
| Merk | WESTERN DIGITAL |
| Availability | Y |
Western Digital My Book Duo. HDD capaciteit: 24 TB. USB-versie: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wifi | Nee |
| USB data-overdrachtssnelheden | 480,5000 Mbit/s |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1 |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Harde schijf | |
| HDD capaciteit | 24 TB |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1 |
| File formaat systeem | NTFS |
| Soort | HDD |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | USB Type-A / USB Type-C |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Wifi | Nee |
| USB data-overdrachtssnelheden | 480,5000 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| LED-indicatoren | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Beveiliging | |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Energie | |
| Busgevoed | Nee |
| Externe adapter | Ja |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 65 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Gewicht | 2,29 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 292 mm |
| Diepte verpakking | 229 mm |
| Hoogte verpakking | 162 mm |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Meegeleverde kabels | USB, USB Type-C |
| Meegeleverde software | WD Discovery™, WD Backup™, WD Security™, WD Drive Utilities™ |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Breedte verpakking | 292 mm |
| Diepte verpakking | 229 mm |
| Hoogte verpakking | 162 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB, USB Type-C |
| Meegeleverde software | WD Discovery™, WD Backup™, WD Security™, WD Drive Utilities™ |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Overige specificaties | |
| Type behuizing | Desktop |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Pakketgewicht | 3200 kg |
| Ethernet LAN | Nee |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
You may also be interested in
| Product |
Western Digital My Book Duo externe ha...
Login for pricing
|
LaCie 1big Dock externe harde schijf 2...
Login for pricing
|
Seagate Expansion STKP24000400 externe...
Login for pricing
|
LaCie d2 Professional externe harde sc...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
WDBFBE0240JBK-EESN
|
STHS20000800
|
STKP24000400
|
STHA30000800
|
| Merk |
WESTERN DIGITAL
|
Lacie
|
SEAGATE
|
Lacie
|
| HDD capaciteit |
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
| HDD rotatiesnelheid |
n.v.t.
|
5700RPM and more
|
n.v.t.
|
5700RPM and more
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| HDD omvang |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
3.5 "
|
n.v.t.
|
| USB-versie |
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
| USB-connector |
USB Type-A / USB Type-C
|
USB Type-A / USB Type-C
|
n.v.t.
|
USB Type-C
|
| Busgevoed |
N
|
USB / Thunderbolt
|
N
|
N
|



