Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Wacom One S grafische tablet Zwart, Wit 152 x 95 mm USB/Bluetooth
Artikelnummer
CTC4110WLW2B
Login for pricing
Op voorraad
Wacom One S, Bedraad en draadloos, 152 x 95 mm, USB/Bluetooth, Pen, Zwart, Wit, 188 mm
Wacom One S grafische tablet Zwart, Wit 152 x 95 mm USB/Bluetooth is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Grafische tabletten
| Artikelnummer | CTC4110WLW2B |
|---|---|
| EAN | 4949268623377 |
| Merk | WACOM |
| Availability | Y |
Wacom One S. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Working area: 152 x 95 mm, Aansluiting: USB/Bluetooth. Kleur van het product: Zwart, Wit. Breedte: 188 mm, Diepte: 141 mm, Hoogte: 8 mm. Meegeleverde kabels: USB Type-C
| Tablet | |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Aansluiting | USB/Bluetooth |
| Working area | 152 x 95 mm |
| Tablet ingang type | Pen |
| Pen | |
| Inclusief pen | Ja |
| Draadloze pen | Ja |
| Batterij vrije pen | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Wifi | Nee |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| DVI-I poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 0 |
| Aantal DisplayPorts | 0 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 188 mm |
| Diepte | 141 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Tablet gewicht | 200 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
You may also be interested in
| Product |
Wacom One S grafische tablet Zwart, Wi...
Login for pricing
|
Wacom One by Medium grafische tablet Z...
Login for pricing
|
Wacom One by Medium grafische tablet Z...
Login for pricing
|
Wacom One M grafische tablet Zwart, Wi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CTC4110WLW2B
|
CTL-672-S
|
CTL-672-N
|
CTC6110WLW2B
|
| Merk |
WACOM
|
WACOM
|
WACOM
|
WACOM
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired & Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|



