Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Vivolink WALL-MEDIUM flat panel bureau steun 190,5 cm (75") Muur Zwart
Artikelnummer
WALL-MEDIUM
Login for pricing
Op voorraad
Vivolink WALL-MEDIUM, 70 kg, 81,3 cm (32"), 190,5 cm (75"), 400 x 400 mm, In hoogte verstelbaar, Zwart
Vivolink WALL-MEDIUM flat panel bureau steun 190,5 cm (75") Muur Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Flat-panel-bureausteunen
| Artikelnummer | WALL-MEDIUM |
|---|---|
| EAN | 5715063502143 |
| Merk | VivoLink |
| Availability | Y |
Vivolink WALL-MEDIUM. Maximale gewichtscapaciteit: 70 kg, Minimale schermgrootte: 81,3 cm (32"), Maximale schermgrootte: 190,5 cm (75"), Montage interface compatibiliteit (min): 75 x 75 mm, Montage interface compatibiliteit (max): 400 x 400 mm. In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Maximale schermgrootte | 190,5 cm (75") |
| Maximale gewichtscapaciteit | 70 kg |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| Montagewijze | Muur |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 400 x 400 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 87 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Breedte verpakking | 450 mm |
| Diepte verpakking | 87 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Gewicht verpakking | 1,5 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 450 mm |
| Diepte verpakking | 87 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Gewicht verpakking | 1,5 kg |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Overige specificaties | |
| VESA-montage | Ja |
| Montagewijze | Muur |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Vivolink WALL-MEDIUM flat panel bureau...
Login for pricing
|
Popular
Neomounts NSMONITOR10 Monitor/laptopve...
Login for pricing
|
StarTech.com Monitorstandaard met lade...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com Muurbeugel scharnierende...
Login for pricing
|
StarTech.com Monitorstandaard met lade...
Login for pricing
|
Bestseller
Neomounts NSMONITOR20 Monitor/laptopve...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
WALL-MEDIUM
|
NSMONITOR10
|
MONSTADJD
|
ARMWALLS
|
MONSTADJDL
|
NSMONITOR20
|
| Merk |
VivoLink
|
Neomounts
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
Black
|
Transparent
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Montagewijze |
Wall
|
n.v.t.
|
Desk
|
Wall
|
Desk
|
Desk
|
| Aantal displays ondersteund |
1 to 2
|
1 to 2
|
1 to 2
|
1 to 2
|
1 to 2
|
1 to 2
|





