Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Vivolink PROUSBCHDMIMM7.5 tussenstuk voor kabels USB C Zwart
Artikelnummer
PROUSBCHDMIMM7.5
Vivolink PROUSBCHDMIMM7.5 tussenstuk voor kabels USB C Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Tussenstukken voor kabels
| Artikelnummer | PROUSBCHDMIMM7.5 |
|---|---|
| EAN | 5704174962472 |
| Merk | VivoLink |
| Availability | Y |
Vivolink PROUSBCHDMIMM7.5. Aansluiting 1: USB C, Snoerlengte: 7,5 m. Kleur van het product: Zwart
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Snoerlengte | 7,5 m |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDCP | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 345 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 178 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 7,5 m |
You may also be interested in
| Product |
Vivolink PROUSBCHDMIMM7.5 tussenstuk v...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com Professionele USB naar 1...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 1,80 m Professionele RS42...
Login for pricing
|
Popular
PNY QSP-DPDVISL tussenstuk voor kabels...
Login for pricing
|
New
CLUB3D DisplayPort to Dual Link DVI-D...
Login for pricing
|
ACT USB Extender set over UTP, tot 50...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
PROUSBCHDMIMM7.5
|
ICUSB2321X
|
ICUSB422
|
QSP-DPDVISL
|
CAC-1010
|
AC6063
|
| Merk |
VivoLink
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
PNY
|
Club3D
|
ACT
|





